Rašyti komentarą...
Tai, kad jeigu ir bus istatymas, taciau zalos del vakcinos neirodysite. Manote kad komisija pripazins kad tai vakcinos pasekme ypac praejus praejus menesiui ar pora metu. Zmogus mirsta, ar iskrenta tiesiog punkte ir aiskinama kad cia pats kaltas, labai jautrus issigando skiepo ir numire. Istatymas tai tik formalumas ir tikslas padidinti vakcinacijos tempus, kurie drastiskai krenta.
Nepriims jie to įstatymo, ypatingai dėl visų vakcinų. Įsivaizduokite visi pradės darytis tyrimus, ar ne nuo vakcinos alergija atsirado, kiti sutrikimai, niekas nenorės jokių vakcinų. Čia didelis verslas.
Kai už metų-dviejų prasidės masinės ligos... Niekas nepripažins, kad tai nuo eksperimentinių (arba specialiai tam iššaukti sukurtų) skiepų. Nurašys ant nesveiko gyvenimo būdo, arba oro taršos. Taip bus, bet, deje bus jau nesvarbu... Skiepų šalininkai-aktyvistai, nereikia nieko komentuot, tiesiog, prisiminkit šį postą.
Tai reikia pertraukos..... Paskaiciuos tturbut konservatiniai zala ir ar jau reikia parduoti Lietuvele, kad ja atlyginti, pirkejai turbut aiskus tik reikia tos zalos dideles, gal 4 boosta...... :-(
nu didesniu valkatu, uz konservus, dar neteko matyt, kodel neatideda, kai buna svarstomi, nauji mokesciai, butu mano valia, as juos ant kuolo pasodinciau
Į viršų