Giminių neturinti kaunietė užrašė namą kaimynui ir gailisi

Laidoje „Prieš srovę“ – istorija apie senjorę iš Kauno, kurios patirtis taps gera pamoka ne vienam senyvo amžiaus žmogui. Genovaitė visą gyvenimą buvo nepaprastai taupi ir šiandien galėtų džiaugtis oria senatve garantuojančiu sukauptu turtu. Visgi sulaukusi 85-erių moteris priversta minti teismų slenksčius.

Moteris užrašė savo kaimynui namą, tikėdama jo pažadais, kad jis su savo šeima rūpinsis ja iki pat mirties. Tačiau netrukus paaiškėjo, kad tai tebuvo gudrus malonaus kauniečio planas pasipelnyti iš patiklios senolės.

Genovaitė įtikinta kaimyno pažadų ja rūpintis iki mirties notarų biure pasirašė išlaikymo iki gyvos galvos sutartį. Tokiu būdu vyrui atiteko Genovaitės namas prestižiniame Kauno Panemunės rajone. Tačiau vos tik padėjo parašą po sutartimi, pensininkė pajuto, kad visas kaimyno dėmesys dingo per vieną dieną. 

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Giminių neturinti kaunietė užrašė namą kaimynui: dabar klimpsta skolose

„Jūs sutiktumėte jį, sakytumėte, koks puikus žmogus, kaip jis moka vaidint. Turėjau namą, dabar jo neturiu. Turėjau butą, dabar pusė buto jau atimta. Namą atėmė visai, jis jau skaitosi jų. Buto aš negaliu nei parduoti, nei pakeisti, nieko. Iš jo nė vieno cento, nė vieno duonos gabaliuko negavau, nieko...“, – prieš televizijos kameras guodėsi senjorė. 

Visgi moteris tikėjo, kad kaimynui nesilaikant išlaikymo iki gyvos galvos sutarties, ji galės bet kada lengvai susigrąžinti savo turtą, tačiau kaimynas nepagailėjo tūkstančių eurų advokatams, kad tik bylą laimėtų ir senolės namas po jos mirties jam atitektų. Teismas nusprendė, kad Genovaitė neturi teisės atšaukti sutarties. Dabar ji ne tik liko be namo ir be žadėtosios globos, bet ir yra skolinga pinigų kaimynui už bylinėjimosi išlaidas.

Šiuo metu Genovaitė yra susirūpinusi ir dėl savo gyvybės. Juk kaimynui būtų tik geriau, jei ji mirtų, tada namas ir visi turtai atitektų jam. Įsibaiminusi moteris savo buto duris dabar rakina keliomis spynomis ir dar įsijungia signalizaciją. 

„Jis lupo duris, norėjo įeiti į mano kambarį. Tai ko jisai lupo tas duris?“, – stebisi Genovaitė. 

REKLAMA

Laidai „Prieš srovę" pavyko pakalbinti Genovaitės kaimyną. Anot jo, jis tik po ilgų Genovaitės įtikinėjimų sutiko perimti senolės turimą namą Kaune. Tiesa vyro širdis suakmenėjo, kai Genovaitė paprašė grąžinti jai priklausiantį turtą.

„Prasidėjo viskas nuo to, kad padėk, padėk man. Pradėjo ji man ten kvaršinti galvą, kad reikia užrašyti, kad gali bet kada numirti, nieko neturi, artimųjų neturi, vaikų ir vyrų neturi... Pasakiau, nereikia. Po savaitės galvos kvaršinimų sutikau. Nuvažiavome tada jau ten tvarkytis“, – savo versiją atskleidė kaimynas.

Nors vyras tikina, kad namą perėmęs tik po atkaklių Genovaitės prašymų, anuliuoti išlaikymo iki gyvos galvos sutarties jis nesutinka.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų