• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Geraširdė moteris užaugino monstrą. Mirus dukrai Laimutė užaugino du jos vaikus, savo anūkus. Tačiau šiandien vietoj padėkos ji girdi grasinimus.

Geraširdė moteris užaugino monstrą. Mirus dukrai Laimutė užaugino du jos vaikus, savo anūkus. Tačiau šiandien vietoj padėkos ji girdi grasinimus.

REKLAMA

Laimutė patiria didelį širdies skausmą. Kartu su ja nuo vaikystės gyvenantis mylimas anūkas ne tik svaiginasi stipriaisiais gėrimais, bet ir jai grasina.

„Mano dukra pagimdė antrą vaikelį ir mirė“, – pasakojo Laimutė.

Mariaus tėvas ragina jį išmesti iš namų, tačiau mylinti močiutė to padaryti nesiryžta.

30-ies Marius dirbo svetur, iš iš Vokietijos parsivežtų santaupų vyras dabar ir gyvena, pinigų užtenka ir svaigiesiems gėrimams. Bėdoje susivienijusios Laimutė ir jos kaimynė tikino, kad Marius močiutės namuose gyvena tingiai, retai padeda su ūkio darbais nebesusitvarkančiai senyvo amžiaus moteriai. Marius pyksta ant viso pasaulio, o savo pyktį išlieja ant močiutės.

„Leidžia dienas garaže arba lovoj“, – teigė Laimutės kaimynė.

Laimutės kaimynės patarimu pasinaudojo gelbėtoja Rūta ir garaže rado Marių. Jis padėti norėjusią Rūtą sutiko itin nemaloniai.

REKLAMA
REKLAMA

„Su kirviu sukaposiu, prašom dingt iš čia“, – „TV Pagalbos“ gelbėtojai grąsino vyras.

Grąsinimai Rūtos neišgąsdino, ji puolė vytis iš garažo bėgti ėmusio vyro. Gaudynės peržengė Laimutės valdų ribas, tačiau stotingo vyro pagauti ir su juo pasikalbėti niekaip nesisekė.

REKLAMA

„Atsikabink nuo manęs“, – nenustojo kartoti Marius.

Galiausiai gelbėtoja nusprendė leisti vyrui atitrūkti ir tikėjosi, kad apmąstęs savo nebrandų elgesį vyras grįš. Tačiau vyras negrįžo, o paskambino močiutei ir jos draugėms bei grąsino jas užmušti. Vyras atsiribojo nuo bet kokio bendravimo ir vėl užsidarė garaže.

Kaip gelbėtojai Rūtai seksis išspręsti šios šeimos konfliktą?

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

tv3.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų