Rašyti komentarą...
taigi prieit negalima prie daktaru keli menesei tai kam cia aiskinat nesmones,bardakas padarytas is ligoniniu
Kas iš tų tyrimų, jei pas kardiologą patenki po 2mėn.išklausai moralus, kad atėjai iš privačios poliklinikos, mat naudojam jos brangias žinias, nusiskundimų negirdi.
Trūksta kardiologų,kokios eilės 7 mėn. Reikia laukti. Nesvarbu ar anksčiau ar vėliau kas iš to.?
Palaukit ponai tyrėjai, o kodėl tik iki 60 ir net pabrežia, kad imtinai?! O ką daryt žmonėms vyresniems? Kodėl vienus su švyturėliais veža net 90++ metų, o 61 jau nurašot? O po to skaitot ir dar išdrįstat piktintis, kad žmonės jus siunčia ir piksta?! NIEKUR pasaulyje nėra akivaizdžiai taip niekinami žmonės, kaip Lietuvoje! Sunku net skaityt....
Koks ten ištyrimas? Kraujo tyrimas, kur nustato cholesterolio kiekį? Na ir ką, jei jis didelis, rizika didelė, net nesiunčia pas kardiologą...Tai kokia nauda to tyrimo?
Mane istirkit kai per didziausius vargus ateinu dar savo kojom pas jus gerb daktarai
Kaip gudriai tie farmacininkai prilenda prie biudžeto ir kiša ranką į mano kišenę. Ir taip eilės baisios, tai dar prigalvojo biurokratizmo sveikiesiems. Pagal dabartinę praktiką jau ir taip padaryti ligoniais du trečdaliai žmonių, manipuliuojant cholesterolio tyrimais. Tipo, gerk statinus visą gyvenimą ir tokių jau didžioji dalis suaugusių žmonių.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų