Gavo pasiūlymą nemokamai nuvykti į koncertą: sąlyga – stok į Darbo partiją

Jaunimas susilaukia pasiūlymų nemokamai vykti į grupės SEL koncertą, tačiau yra viena sąlyga – būtina įstoti į Darbo partiją. Tokia žinia pasiekė naujienų portalą tv3.lt. Pati partija tai vadina eiline provokacija.

3

Į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi skaitytoja Vilma. Ji teigia, kad gavo žinutes, kuriose siūlomi bilietai į koncertą, tačiau prieš tai reikės įgyvendinti tam tikras sąlygas.

„Aktyviai siuntinėjamos SMS žinutės su pasiūlymu gauti nemokamus bilietus į artėjantį SEL koncertą, su reikalavimu už bilietus stoti į Darbo partiją. Erikutė siuntinėja SMS, o dar vienas tokių aktyvistų – Antonas Č.

Bilietų į koncertą gal ir norėtųsi, tačiau stoti į partiją, kurios skyriams vadovauja ne tik teisti, bet ir iš tarybos išmesti pirmininkai, netraukia. Štai taip darbiečiai „perka“ jaunuosius partijos narius“, – laiške portalui rašo Vilma.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Siųstos žinutės su kvietimu stoti į Darbo partiją

Žinutėse matyti, kad paslaptingoji Erika tik pateikia pasiūlymą, o dėl stojimo į partiją detalių siūlo kreiptis į Antoną.

Naujienų portalas tv3.lt visą rytą bandė susisiekti tiek su Erika, tiek su Antonu, tačiau nors signalas ir buvo, niekas neatsiliepė nei atrašė į žinutes.

Darbo partija: tai – provokacija

Darbo partijos infocentro vadovė Ingrida Karpuškaitė teigia, kad patikrinus duomenų bazes nerasta jokios informacijos apie Antoną. Tokio nario jie nė viename skyriuje neturi, tikina ji. Taip pat tvirtinta, kad patikrinti ir nurodyti numeriai. Jie taip pat neatitinka nė vieno iš narių. 

„Tai – ne pirma provokacija prieš Darbo partiją. Jau esame pripratę. Į Darbo partiją žmonės stoja laisva valia, vedini idėjų ir noro dirbti. Tokių, prie partijos vairo stojus V. Uspaskich, jau apie pusė tūkstančio. Mes niekada neskatinome ir neskatinsime prisijungti prie mūsų gretų jokiais bilietais ar kitomis panašiomis priemonėmis“, – atsakyme tv3.lt portalui rašo ji.


Rašyti komentarą...
A
Anūkė
2018-08-30 12:08:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip mano baba pasakytų - geriau i karvės š...
Atsakyti
-3

d
dp
2018-08-30 13:29:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jokiais ten bilietais mes nepapirkinėjame. Tik nemokamais ledais. vatep
Atsakyti
0

V
Valentina
2018-08-30 12:09:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ko gi ne
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų