Rašyti komentarą...
o kodel tik PGR? Zmones jau igave visuotini imuniteta, skaicius serganciu stabilus, o valdziuke uzsimojus vuska grieztinti?Alio,, gal susyokit jau, ar isibegeje, negalit sustot, patiko pasimegaut valdzia.Kas apkalba, tas paskui pats padaro - smeizet tarybu valdiz adel suvarzytu laisvu ir teisiu, bet ka patys padaret, tai precendento neturinti satvejis per visa pasualio istorija.
As tai buciau dar pasiskiepinus, bet kai pamaciau kokias nesamones valdzia isdairneja ir tik perspausti zmogu nori, tai atsoko visos fantazijos skiepams.
@Zemyna Kokios dar antivakserių fantazijos apart tų kliedesių, kuriuos vartojat gudresnių žmonių pateiktą "pašarą". Savo turit tik riksmus ir keiktis, visa kita papūgėlių pamėgdžiojimas. Ar patinka išbandyti ant savo kailio naujas Covid versijas? Savo artimuosius skubinat utilizuot ir liekat nekalti, bet rezultatas tas pat, senolis anapilin. Nei rūpintis, nei lankyti, į atliekas diedukus ir bobules. Jūs tikitės iki to amžiaus neišgyvent? O gal, antivakseriai savo ateitį aiškiai apsibrėžę. Ką, jau, jei tik taip, krutėkit.
Skaitai ir juokas ima....tai tikrai vyksta? Jus patys zinot ka paraset, kas mes jums tokie?, liga sustabdyti ketinat pritaike visokiu painiavu....ar ilgam, gyvenimas nesisuks su ,,pastiprinamuoju,, skiepu tik...mirs ir be jusu pastangu tad bereikalo tai darot
Kažkodėl seimas pamiršta save, kur pastoviai yra sergančių. Kas jie - šventieji?
Klaunada!!! MARMALAI,kada bus mokami ?!!! Kodėl , turi jiems mokėti moksešcių mokėtojai...!!!
@Lietuvė Vat tavo, Lietuve, smegeninė marmalo užpildyta, kad tokius komentarus rašai.
Į viršų