Rašyti komentarą...
o negeriau but uzsakyt lektuva ir skraidint juos atgal pigiau gautus nei išlaikyt
..kokio bieso jie reikalingi Lietuvai?.. merkel jų nori, tai tegul ir ima juos tiesiogiai ir nėra čia ko pažeidinėti sienų...
Tegul siunčia tuščią lėktuvą Lietuvon..
..susodina visus neteisėtai kirtusius sieną ir velniop iš mūsų Lietuvėlės namolio... užteks čia cirkus krėst... o Lietuvos valdžią paleist, kaip neįgalią šalies valdyme...
Kodel neatskrenda i Lietuva susirinkt savu.?i Minska
@Ona Reikia ir Minske tuščių lėktuvų, ir Lietuvoje... tegul susirenka savo pažeidėjus ir kad nė kvapo jų čia nebūt.. !!! ....o ES ir Lietuvos politikanams nėr ko landžioti po svetimus kiemus kaišiojant kaimynams savo supuvusių "vertybių"... .. pas mus uima reikalų, rūpinkitės savo tautomis... nepraustaburniai..
Įdomu kiek vietų tame lėktuve!? Kuo daugiau tuo geriau. Rink gabry savo šaika ir pyzdui iš Lietuvos. Tik vizas pasidarykite, batkai jūsų šūdpasiais netiks. Jūs čia tiek spėjot prišikti per tą trumpą laiką. Jums nuo melo ir savaudiškumo net dūmai rūgsta iš ausų. Dinkit greičiau iš čia velniai.
@141+ministerija Uzdaryk snuki miemgali , lukosenkos gerbejas an virves
@vladas Dejom mes ant tavęs skersa, ožio tvarto gerbejau
kad visi Lietuvoj ...ne ten atskrido:D
Tai irakieciai Lietuvoje. Anukas išlindo į viešumą. Po vizito į Iraką buvo dingęs. Tik anukeli čia ne tavo nuopelnas. Tu čia su Baltarusija užvirė tai ir srebkit su visa koncervatoriu ūkių.
Gal lėktuvas ne ten pateko?
Dantų užkalbėjimas
Į viršų