G. Landbergis apie planą nusmukdyti „valstiečius”: tai – ekspertų pasvarstymai

 Seime – jungtuvės iš reikalo. Anksčiau valstiečius aršiai puolę ir gandragalviais pravardžiavę „tvarkiečiai” pasirašė su valdančiaisiais frakcijų susitarimą dėl bendro darbo ir oficialiai paliko Seimo opoziciją. Kaip kovoti prieš papilnėjusią daugumą konservatoriai jau turi planą. Bent, kaip teigiama, turėjo. Į viešumą iškilo esą partijos vidaus naudojimo dokumentas, kuriame – rekomendacijos, kaip nugalėti valstiečius.

TV3 žinių studijoje apsilankęs konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis šio plano, nusmukdyti „valstiečius”, purtosi.

„Tai yra ekspertų pasvarstymai, kurie dažnu atveju su realybe mažai ką turi. Turbūt vienintelė indikacija yra ta, kad mes išties rimtai žiūrim į pasirengimo procesą, kad liko beveik keli metai iki būsimųjų Seimo rinkimų, bet mūsų štabas rimtai jau dirba, dirba ir ekspertai, kurie ir surašo kartais va tokių stebinančių nuomonių, bet reikia nuo kažko pradėti”, - teisinosi G. Landsbergis.

Visą pokalbį žiūrėkite:

 


Rašyti komentarą...
K
Kirvis
2018-09-11 20:09:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greblijeliau!Tiek mali bekauliu,bet nei karto nepanaudojai zodzio liaudis,ar tauta,tik pozicija opozicija,susidorojimas,politinis zaidimas.Gal reikia aptverti jusu ta buvaine,ir jus ten,kaip vorai sloike susidorokite tarp pusavi,ir kas laimes tada,jau bandykite pateikti savo programas,o tauta ir liaudis paziures,pasitiketi jumis,ar kitus (naujus)isrinkti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų