Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nieko naujo neparašė, musu valdžia visa tai zino ir su ju palaiminimu tai vyksta...
Įdomu straipsnio autorius vergas ar halopas?
Aciu dievui kazkas juda i prieki, pagaliau visa teisybe apie musu korumpuotus nesaziningus vezejus lenda i viesuma
Va kur šešėlinė ir įteisinta vergove!!! Matyt valdžia gauna "otkata" vadinama iš tų įmonių savininkų, aš juos pavadinčiau suskiu suskiais!!!
Tvirtini krovini, skambutis alio kodel plaktukai,nustatik lova,pauze,,poilsi,,dirbdamas pasidarysi
Visi susiduria,ir ne tik imigrantai.su lietuviais irgi taip pat yra elgiamasi.viskas zinoma,ir tos backos,ir isskaitymai.ka rodo filme,viskas tiesa.nei zodzio melo.tik keista kad visi kaip ir nustebe.o tas dede is linavos dar ir meluoja,gina vagis.
Lt -banditams,aferiugams,ishnaudotojams rojus
Pati valstybe su VMI ir SODRA priešakyje sudarė salygas tokiai apmokejimo vairuotojams sistemai. Norint galima greit visa tai sutvarkyti.
Nesamones cia raso, taip negali buti. Jei taip blogai, tegu tie tukstanciai meta furas i pakeles ir eina savo keliais, bet jei kinkos per silpnos, patys kalti.
Beje, lietuvius kazkada irgi uzsieniuose isnaudodavo,
@Zemaitis Tfu ant taves.
Gerai, kad visos tokios machinacijos yra viesinamos. Bet... visa tai jau tesiasi desimtmecius. Ir tai tesis ir toliau. Nes musu teisine sistema supuvus. "Cia pakisai, cia papirkai ir vogi toliau ramiai"

Skaitomiausios naujienos




Į viršų