Estijos prezidentė atvyko į Lietuvą

Antradienį užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Vilniaus oro uoste pasitiko į Lietuvą su darbo vizitu atvykusią Estijos prezidentę Kersti Kaljulaid. 

23

Į Lietuvą antradienio vakarą su darbo vizitu atvykusi Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid, su Lietuvos vadovu Gitanu Nausėda ji aptars COVID-19 situaciją, padėtį Rusijoje ir Baltarusijoje.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid atvyko į Lietuvą

Estijos prezidentės K. Kaljulaid vizitas yra skirtas Lietuvos ir Estijos diplomatinių santykių de jure 100-mečiui paminėti, pranešė Prezidentūra.

Uždarame dvišaliame prezidentų ir išplėstiniu formatu vyksiančiame šalių delegacijų susitikimuose bus kalbama apie kovą su pandemija ir priemones jos padariniams įveikti, dvišalį, Baltijos, Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimą, saugumo ir gynybos klausimus, NATO. Taip pat bus aptariama padėtis Baltarusijoje ir Rusijoje, Rytų partnerystės darbotvarkė, Astravo grėsmių klausimai, galimybės paspartinti sinchronizacijos projekto įgyvendinimą, nurodoma pranešime.

Po susitikimo su prezidentu Estijos vadovė padės gėlių prie paminklo Lietuvos laisvės kovotojams, lankysis Europos humanitariniame universitete, susitiks su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen ir ministre pirmininke Ingrida Šimonyte.


Rašyti komentarą...
N
Ne ponas
2021-03-02 19:35:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Issitraukit rankas is kiseniu, PONAI. Kaimyna susitinku ir ranku kiseneje nelaikau, o cia... Geda...
Atsakyti
-2

B
Bobutė
2021-03-02 20:02:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ta ,,ponia" baltu paltu, kurios rankos kišenėse? Jeigu jau taip šalta, tegu užsimauna pirštines. Kaip smuko mūsų, lietuvių, kultūra.
Atsakyti
-1

P
Ponas ministras su striuke tai jau atsi
2021-03-02 22:05:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų