Ekspertė įvertino politikų ruošimąsi rinkimams: kai kas nėra įprasta

Iki Seimo rinkimų liko viso labo pusantro mėnesio, bet politinė kova atrodo labai vangi, visų dėmesį prikaustęs tik koronavirusas ir įvykiai Baltarusijoje.

Ar bus intriga šiuose Seimo rinkimuose, teiraujamės bendrovės „Baltijos tyrimai“ vadovės Rasos Ališauskienės. 

Sveiki. Ar jaučiate, kad Lietuvoje artėja Seimo rinkimai? Ar jaučiasi tik Baltarusija ir koronavirusas? 

Na, po truputį pradeda jaustis, nes, viena vertus, kai kurie partiniai žmonės laksto po miestų ir turgų gatves, ir klausinėja gyventojų nuomonės, tai nelabai įprastas turbūt dalykas.

Kita vertus, ir žiniasklaidoje pradeda mirgėti ir pažadų, ir tam tikrų kreipimųsi į žmones. 

Ką tik paaiškėjo partijų rinkimų numeriai ir štai valdantieji valstiečiai gavo 13 numerį. Kaip manote, pakenks jiems tai ar kaip tik padės? 

Na, čia daugiau toks turbūt pašmaikštavimas, bet pats numeris mažai ką lemia. Daugiau turbūt lemia tai, kas yra šalia, ar nėra partijų panašiais pavadinimais viena šalia kitos.

O ten šalia žalieji yra, taip?

Šalia žalieji ir tai gali truputį sumaišties įvelti, nes ne visada žmonės atkreipia dėmesį, kas yra partijos lyderis arba, kuri čia tikrai partija, būna, kad suklysta. 

Tai padės žaliesiems šiek tiek tas artumas?

Gali truputį padėti žaliesiems, nes tikimybė, kad iš žaliųjų suklydę ateitų pas valstiečius gal į kiek mažesnę, bet taip, manyčiau, kad vienintelis toks trukūmas. 

Visą pokalbį su „Baltijos tyrimų“ vadove R. Ališauskiene kviečiame žiūrėti vaizdo siužete.


Rašyti komentarą...
N
Nuosirdu
2020-09-01 10:12:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visa Lietuva merdi dėl karbauskinių seimo neveiklumo.
.Žemgrobio,kurio šeima gyvena Ispanijoje,valdymo laikotarpis atspindi jo rinkėjų silpnaprotistę.
Atsakyti
-1

R
Rta
2020-09-01 10:29:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargu gali šiemet ir skaidresnis but rinkimai nes kisdamiesi lt partinė rėkė turi but tik skaidrus rinkimai baltarusijo pakartoti na tai tegul tai padaro rinkimus skaidrius ne cikanoskaja tikrausia stebės koki skaidrus yra kovoti jai už Baltarusijos rinkimus tai ir lt nenusizeks, nusizeks per rinkimus bus gėda prieš baltarusijos piliecius.
Atsakyti
0

N
Negrazu
2020-08-28 12:53:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matomai i seimo rinkimus registruojasi daug nusikaltimu prisidare pareigunai . Taigi Lietuva eina i dar didesnius nusikaltimus Lietuvai ir jos pilieciams .
Oligarcho Karbauskio nusikalstamas veikimas politikoje ne tik nestabdomas ir jo koncernas uz pridarytus nusikaltimus ne nacionalizuojamas , o dar toliaus su kitais nusikalstamais veikejais renkasii i nauja seimo rinkimus .
Kas vyksta Lietuvoje ir kodel nusikaltimai nestabdomi ir dangstomi - su naujai isrinktu prezidentu gal bus teisingiau , bet ne klimpstama i dar didesni nusikalstamus organizuojamus rinkimus .
Tiesiog bananu respublika - visi plojo ir kvatojo , - o jei rimtai tai siaubas .
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų