Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sprendžiant iš komentarų,, tai akivaizdu, kad žmones reikia šviesti. Panašu, kad dauguma lietuvos gyventojų nelabai suvokia gręsiančių pavojų. Nelabai supranta, kad sekantis kąsnis Putinui, tai jie patys. Ir lai nemano, kad rusas čia ateitų draugauti, kaip populiaru manyti tam tikruose ratuose.
Tai du lietuviai,vienas estas ir pusantro latvio Ukrainos fronte visai nieko nepakeis,bet uz tai kokia puiki proga,Baltijos valstybese,sukelti valdanciuju issvajota ir iki neimanomo trostama bei laukiama kara.
ne musu ten karas ir ner reikalo siust kariu,jau ir taip padedam ypac daug.
Greitai pamiršo kad jie yra aljanse ir daro ką nori.
O tai ponas Landsbergis nenori pakariauti pats? Dar ir premjerę pasiimtų. O jei rimtai tai visada pirma reikia savo darže susitvarkyti, savo žmonėms padėti, nes Lietuva kuo toliau tuo labiau nyksta. Taip miestuose gal ir geriau, bet kaimuose jauni vyrai nedirba jiems mokamos pašalpos ir taip metai iš metų, alkoholis diena iš dienos dar jiems ir parama maisto produktais. Gal jsu laikas pašalinius pasižiūrėti geriau normaliems pensininkams pinigus isdalintu
neatsibodo ta propoganda varyti? Baikit, gasdinti zmones. Šakalai..
Gal biski prasimerkit placiau
Gal biski prasimerkit placiau
Jie nieko negalvos, jie uzpuls jusu tuos medikus, amunicijos pervezejus....
Paimsnikaitais puse iszudys kas tada? Kurmiai broliai?
O zinote kodel visi tyli surauke s-b-nes apie chemtreilus ? Todėl kad pradėtų vyniotis siūlo galas . Sud-sklaida ,, nemato ,, juostu danguje . Jiems pries akis juostos danguje , jie sako kad tai sąmokslo teorija , kiti sako kad tai pėdsakas nuo lektuvu. Yra daugybe nufilmuota video kaip skrenda lėktuvai ir po 5 sekundžių išnyksta pėdsakas o salia didele chemtreilo juosta .
Cia tas pats kaip per pandemija kurios nebuvo patys dusino savo vaikus kaukėmis, cia tas pats kaip CO2 afera kuria palaiko elitas . Nepalaikysi sistemos busi išmestas is barsciu . Apie ikakotukus neverta net kalbėti. Vaitkus ir tas nesugebėjo apie tai pasakyti debatuose , nes jis kaip daug metu politikoje sedi tam pačiam mesle.
Lietuva ir šį kartą bandys aplenkti
Lietuva ir šį kartą bandys aplenkti
Estiją. Tik šiuo konkrečiu atveju jokiu būdu nereikia to daryti. Estai šį kartą pasirodė visiškai neestiški. Nesupranta, kad tas kelių estų nusiuntimas į Ukrainą nieko nelems. Estijoje gyvena mažiau žmonių, nei Putino potenciali kariuomenė. Estai šį kartą susimovė su tokiais pareiškimais.
Dabar jau aiškiau, kodėl Navys
Dabar jau aiškiau, kodėl Navys
yra ne generolas. Manau, kad ir nebus. Generolai galvoja giliau ir elgiasi atsakingiau. Ir galvoja, pirmiausia, ne kaip kokiose nors gelbėjimo misijose gelbėti žūstančius žmones, bet kaip užtikrinti, kad savo šalis nebūtų įstumta į bėdą, kai jau savi tautiečiai žus ir savi miestai bus sunaikinti. Generolas niekada nepuls tanko su ragatke. Nes jis yra generolas ir supranta, kad savižudybė nėra jokia pergalė kare
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų