naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šalčininkų rajone, Eišiškėse, policija sutuoktinių namuose išgriovė sieną ir už jos aptiko sumontuotą naminės fabrikėlį.

Šalčininkų rajone, Eišiškėse, policija sutuoktinių namuose išgriovė sieną ir už jos aptiko sumontuotą naminės fabrikėlį.

REKLAMA

Garbaus amžiaus sutuoktinių pora atsidūrė areštinėje, o jų naminės fabrikėlis sutriuškintas, policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo.

Kaip skelbia Vilniaus apskrities policija, sutuoktiniams gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Šeštadienį, apie 14 val., Eišiškėse vietiniams gyventojams žinomų kaip nuolat prekiaujančiu nelegaliu alkoholiu sutuoktinių (gimusius 1957 m. ir 1954 m.) namuose buvo atlikta krata.

Pareigūnai turėjo duomenų, kad sutuoktinių pora ne tik prekiauja nelegaliu alkoholiu visą parą, bet namuose turi ir aparatą naminei degtinei gaminti.

REKLAMA

Pareigūnams netikėtai apsilankius sutuoktinių namuose ir pasiteiravus, ar turi draudžiamų daiktų, šeimininkė pareiškė, kad nieko neturi.

Bendraudama su policininkais namo šeimininkė staiga puolė pro duris į lauką, taip norėdama įspėti apie atvykusius pareigūnus, tačiau buvo sulaikyta. Netrukus į namus įsiveržė agresyvus šeimininkas su kaltinimais, kad policija be pagrindo trikdo jų ramybę.

REKLAMA

Pareigūnai vyrą nuramino – policijos pareigūnų darbą jis stebėjo jau sėdėdamas ant kėdutės.

Apžiūrėjus poros namus, draudžiamų daiktų nesimatė, tačiau pareigūnai aptiko name papildomą patalpą, kurioje iš lauko pusės buvo įrengtas nedidelis uždengtas langelis.

Šeimininkams atsisakius paaiškinti, kas yra toje patalpoje, pareigūnams teko panaudoti laužymo įrangą – išgriovus sieną, už jos rastas naminės degtinės fabrikėlis, statinėse kunkuliuojantis raugas, stiklainiai su namine.

REKLAMA

Pasak policijos, paaiškėjo, kad garbaus amžiaus šeimininkai rodė neeilinius akrobatinius sugebėjimus – tam, kad nelegali alkoholio gamyba ir prekyba vyktų sklandžiai, kaskart į šią patalpą patekdavo pro langelį iš lauko pusės.

Rasta daugiau nei 600 litrų raugo ir aparatas naminei degtinei gaminti, jam išmontuoti policijos pareigūnai iškvietė ugniagesius.

Šalčininkų rajono policija teigia nuolat triuškinanti nelegalios prekybos alkoholiu taškus, todėl Šalčininkų rajone fiksuojamas trečdaliu sumažėjęs smurto artimoje aplinkoje atvejų skaičius bei alkoholio suvartojimo ir prieinamumo mažėjimas.

Šalčininkų rajono policijos pareigūnai dėkoja gyventojams už pagalbą nustatant nelegalios prekybos atvejus bei ragina būti pilietiškais ir apie vietas, kuriose prekiaujama nelegaliais gaminiais, ar asmenis, užsiimančius neteisėta veikla, pranešti bendruoju pagalbos tel. 112.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų