Rašyti komentarą...
Nes su Džiugeliu reikia kalbėti o su jo viršininkais,nes jis pats tai tik kalbanti galva,Nes kalbama kad į Lietuvą reikia leisti daugiau emigrantų ir nieko apie savų susigražinimą į Lietuvą,Juokinga,ne įkurtas kažkoks komunizmo komitetas pavadinimu Ateities komitetas su pirmininku Lopata,bet panaikintas komitetas dėl lietuvių emigrantų susigražinimo.Taip viskas daroma kad šioje Lietuvos teritorijoje neliktų lietuvių,ko nepadarė ruskiai per 50m,intensyviai daro nauja bolševikų karta.Seni bolševikia bent smetoninių tėvų diegtas kai kurias vertybes turėjo,o dbar jau jokių neturi išskyrus pinigai,pinigai,valdžia.
Stebėtinas valstybinis mąstymas,nes nesuprantama kodėl konservatoriai ir Džiugelis su 12kl nei vienos priemonės nei vieno žingsnio nedaro kad grįžtų bent dalis emigravusių lietuvių atgal į Lietuvą? Šimonytė ir Čmilytė panaikino net komitetą kuris buvo atsakingas dėl emigrantų iš Lietuvos ,užtat pramuųinėjamas referendumasdėl dvigubos pilietybės,kad gyventi ,dirbti Lietuvoje nebūtina,Negi čia tęsiama Kubiliaus idėja,kad emigrantai gerai ,pasisems patirties net dirbant paprastus darbus užsienyje?Mažoje tautoje daug emigrantų ir dar su mūsų padlaižiais ,pinigų vergais politikais gerai nesibaigs,
Džiugelis net nesupranta,kad priklauso patriotų partijai,jam aišku tik kad turi būti nuolankus partijos vadui ir jo samdinei Šimonytei,Toliau protas neveža,.Esant tokiems kaimynams skubiai turime mokytis iš Izraelio,visur ir visose srityse,Zingeris gali padėti,
Nepanašu, kad džiugelis būtų protingas, - tokių pasiūlumų pateikti, tai tikrai visišku bemoksliu reikia būti. Ar jis taip nekenčia lietuvių? Jau danar sunku Vilniuje susišnekėti lietuviškai, o privežus pigių darbuotojų automatiškai kelioms kartoms soc.problemos garantuotos. Atsiprašau, bet tai mažų mažiausiai KVAILA.
KA NORETI IS BEMOKSLIO,TAS PATS IR SU SIA VYRIAUSYBE
PASIRODO,KAD SIE VALDANTIEJI I ATSAKINGAS PAREIGAS NETURI ISSILAVINUSIU ZMONIU.O TIK BEMOKSLIUS IR PRKTIKANTUS
Tai konservatoriai tyčiojasi iš valstybės valdymo, jei paskiria su 12kl išsilavinimu Džiugelį vadovauti seimo komitetui. Jis gyrėsi, kad per 6m jau išmoko procedūras seime. Ir tai po 32 m nepriklausomybės, kai universitetai ant kiekvieno kampo. Tuo labiau tai daro sena konservatorių partija, turinti patyrusių.Bet šie matyt jau poilsiauja. Tegul ponai palygina kokio išsilavinimo buvo pirmi seimo nariai, signatarai ir kas vyksta dabar. Su tokiais tai ir nepriklausomybės neturėtume.
valdžioje patys tikriausi kremliaus pasiuntiniai,jiems dar mažai rusakalbių .Nori sunaikinti Lietuvą iš vidaus.
Gal užtenka vergauti, o tas ponas nenori pagyventi iš minimumo.
Tikriausiai smegenys kitaip pradėtų dirbti.
Per tokius veikėjus Luetuva niekaip nepakyla iš duobės
Ar gali neblogėti demografiniai rodikliai, kai siekiama įteisinti vienalytes santuokas, kai legalizuojami medikamentiniai abortai? Kas begimdys ? O, kad lengviau būtų tai įteisinti, komiteto pirmininku skiriamas beraštis ir bemokslis ! Ką valdantieji įsakys , tą marionetė ir vykdys , priiminės absurdiškiausius sprendimus !
Visų šalių valdininkai žiūri, kad žmonėms būtų kuo geriau, o čia kuo praščiau.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų