Rašyti komentarą...
Kada liaudis paims lazdą ir biškelį kupras patiesys, tada ir liaudžiai dirbt pradės. Naivuoliai,jūs dar jais tikit,kad jie nors pirštą dėl valstybės pajudys. Tikėkit ir toliau - viltis durnių motina. Va dėl savo kišenės, tai jie patriotai. Kodėl nepanaikinami sarašiniai nejudinami kandidatai. Kodėl po vyriausybės kadencijos pabaigos, neatliekamas valstybėje auditas ( kokia valstybės skola, padidėjo ar sumažėjo. Pragyvenimo lygis kilo ar smuko ir realus o ne kažkoks vidurkis. Šalies ekonomika augo ar smuko ir t.t.). Realūs skaičiai turi matytis, o ne feikinis še... pamalimas apie nieką. Per 30 metų ar buvo koks seimūnas už kelnių trynimą ir nieko neveikimą atstatydintas. Nei vienas, o jų ten nors vežimu vežk. Tokiam gražuoliui prezidentui, jau apkalta seniai turėjo būt paskelbta. Parašai surinkti ir atstatydintas. Matot kad tuščia vieta,tik įvaizdžio piaras feikinis. O valstybei naudos 0 iš jo. Taip kad valio už nemirtingus sarašinius rudenį į seimą ir toliau šūde minkykitės. Tik to esate ir verti.
NA JA.TO DAR BETRUKO SENMERGE RINKTI. JAU TUREJOM VIENA TOKIA PREZIDENTESE,RUSU PASLAPTI. VALDZIOJE TURIU BUTI MAZU MAZIAUSIAI SEIMOS ZMONES,TAI TADA GAL SUPRAS KO REIKIA LIETUVOS TAUTAI O NE TURCIAMS IR VAGIMS.IR ISDABARTINIU SEIMUNU BEVEIK NEI VIENO TINKAMO,JIEMS TIK IR RUPI KAIP NUGVELBTI KELETA MILIJONU I SAVO KISENE IS MOKESCIU MOKETOJU PINIGU IR IS TU MILIJARDU KURIUOS SKOLINASI IR ZIURI KUO DAUGIAU ISSVAISTYTI.O AR NE MUMS IR MUSU VAIKAMS IR ANUKAMS REIKS KAIP VERGAMS ATIDIRBTI. LANDSBERGIU KLANO IR KUBILU KLANO TAI VISIEMS AISKUS GROBIKAI IR TAUTOS ISDAVIKAI.
@MARIJA Ar tamstelę kartais ne senmergė?
Straipsnio neskaiciau, bet i antrastes klausima galiu vis tiek atsakyti: pirmas - per daug gudrus (cia apie Karbauski), kitas - per daug durnas ( cia apie broileri).
Ka jus rasote? Tai du skirti gi zmones! Ramunas sugebejo sukurti savo versla, savo partija ir savo kaima padare izimybe.
Gabrielis - partijoje tik del pavardes, partija pavekdejo, zmona sukure versla, kuris butu pasmerktas zlugti, jeigu ne priviligijuota ppavarde ir uznugaris@Piliete Ramunas gavo versla is tevelio kolukio pirmininko jis ir dabar dar daugiau galios turi nei ramunas tai kad abu lygus nei vienas nei kitas neare neisartu dirvonu
todėl,kad pas juos kiti tikslai,ne Lietuvai dirbti,bet savo kapitalą didinti,o tai geriau atlikti už kito nugaros.
Tai kokie nusikaltimai vyksta jau desimtmeti , tai Masiulio teismo posedziu turetu jau nebuti .
Anukas per metus uzkale daugiau nei 8 milijonus babkiu .
Valstietis vargselis Karbauskis - 50 procentu pasididino savo babkiu kruva .
Kaip manote ponas Nausedasai - uzdarome visa sita s... krautuvele vardu seimas , ar prezidentura .
Dabar matosi kieno kisenese nepatvirtintas Lietuvos zmoniu biudzeto pinigai .
Graziu atostogu su tokiom prikimstom kisenem - gerbiamieji .
@Vaje juos paliesti,būsi apšmeižtas,sumaišytas su žemėmis.
apie mergička galvoji?
Ponia Alisauskiene nusisneka, sakydama, kad landsbrgiui truko aktyvumo. Kiekviena diena per TV buvo rodomi jo komentarai ir intrigos. Net perversma bande ivykdyti. Visus metus landsbergis ir jo gauja yra hiper aktyvus. Chaoso ir intrigu meistrai.
Dedules reitingai toki patys {2% skirtumas}.
apsišikęs tas jūsų lansdergis iki kaklo. sklypukų po euriuką makleris. fuuuuuu. ne jo mažas aktyvumas lėmė jo vertinimo suprastėjimą, o jo nusišnekėjimas, nesibaigiančios intrigos ir priekabės
@domas Berods į tuliką ikritai. Kapanokis lauk, nuskęsti.
Nu jo Simonyte vel privadovautu ,kaip anaismetais su Kubiliumi ,o dabar su Landzbrrgiuku.Idomu kuo jie taip verziasi i valdzia.Matyt patiko pensininku pensijas naudoti .Zmones atsibuskit
@Ineta jo, tai tau patinkabūt raukemai per visus galus kolhozo?
Į viršų