Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tikėti šios mėgėjos ministrės pasakymais yra tuščias reikalas.Nes iki dabar nieko kokybiško nenuveikė, tik etiketes įstaigų pakeitė.Projektėlių vadovė atėjusi iš gatvės tą daro ir toliau.
Jus įsivaizduokit, teisingumo ministrė vos Romerio univera baigė. Jei Romeri galima vadint univeru, ten viso labo technikumas. Tai apie ką kalba eina.
Bėda tai, kad ministrais dirba asmenys, kurie visiškai neaišku kaip įgijo vos universiteto bakalauro laipsnį. Suprantama, kad tokių asmenų žinios, gebėjimai ir kompetencijos yra labai ribotos. Tad komentuoti ar kažką keisti kartais net neturi supratimo apie ką eina kalbą. Gal vis dėl to laikas paieškoti labiau išsimokslinusių ministrų. Nejaugi Lietuva nusirito iki tokio lygio, kad nėra mokytų žmonių galinčių eiti ministro pareigas.
Bemokslė, stora boba.
Ryk mažiau....
kaip buvai tehnikumo lygio specialiste taip ir likai ir nereikia komentuoti tai apie neturi zalio supratimo
tavo vieta buti sekretoriaus-es padejeja
@algis zinok net atsiversdamas komentarus turejau ta pacia minti
Ta ponia "Geravalė" turėtu pasirūpinti nauju įstatymu koloradui tomaševskiui už jo išsišokimus po rinkimų.
Su mūsų teisėsauga jau senokai vyksta neaiškūs dalykai. Kažkas akivaizdžiai kaltas, tačiau teisėsaugai atrodo teisus, nes jie taip mano. Teisėjau daugumoje yra nupirkti vieno ar kito advokato ir palaiko jų reikalavimus. Teismai kartais specialiai vilkina bylas, kabinėjasi prie nereikšmingų dalykų, tačiau nemato esminių. Skirdami bausmes kažkodėl vienies skiria griežtenes, o kitiems švelniasnes, net nesuprasi kuo vadovaujasi bausmės skyrime. Mūsų teisiniai kodeksai irgi su visa eile spragų ir išimčių, kurių niekas negali aiškiai suprasti. Tad teisėjams yra plačios veiklos ir savivalės ribos. O ir teisėjo atlyginimas nėra didelis, tad beveik visi teisėjai nori gauti iš advokatų kažkokias tai paskatinamasias nelegalias premijas už vienokio ar kitokio sprendimo priėmima. Ir kartais per mėnesį teisėjai sugeba nelegaliai užsidirbti ne vieną dešimtį tūkstančių eurų. Tad tvarkos nebuvimas teismuose ir teismų bei teisėjo vardo žeminimas nieko gero neduoda. Jau daugelis Lietuvos gyventojų nebepasitiki teismais. Juk teiusėjai tokie patys Lietuvos piliečiai ir su tomis pačiomis ydomis ir blogybėmis. Tad jei yra galimybė gauti kyšį, tai kodėl gi turėtų atsisakyti. O advokatai, gi tie patys teisininkai ir kolegos, gal net artimi draugai. Tad valstybė realiai yra įteisinusi teisėsaugos papirkimo galimybes. Juk advokatas gali imti iš savo klijanto honorara už bylos laimėjimą, kurio dydis nėra niekur nustatytas ir juo pasidalinti su teisėju, kad šis padėtų laimėti bylą jo ginamajam. Tad oficialiai įteisinta nusikalstama veikla ir kur žiūri mūsų teisingumo ministerija.
Net pirmo kurso studentui aišku, kad teismas Tūbiui skyrė bausmės poveikio priemonę, netinkamą, nes jis ėjo pareigas renkamose pareigose, tai ir turėjo paskirti bausmės poveikio priemonę draudimą eiti renkamuose pareigose (mero, savivaldybės tarybos nario) , o skyrė draudimą eiti skiriamose pareigose (pvz. laimėjus konkursą valstybės tarnyboje eiti vyr. specialistas šveitimo, kultūros ir sporto skyriuje). Manau, kad neatmetama galimybė, kad netinkama teismo skirta priemonė galėjo būti "nusipirkta", nes teismas bausdamas automobilio vairuotoją neatima jam teisės vairuoti paspirtuką.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų