Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vis daugiau rinkėjų supranta ir atskiria konservatorių su satelitais manipuliacijas ir bando taisyti žalą tiems ,su kuriais susidorojo t.y. Gražuliui ,Žemaitaičiui .Manau ,kad per Seimo rinkimus bus kitoks santykis .Turiu viltį ,kad ateis balsuoti ir tie ,kurie gyvena toje antroje vargo Lietuvoje ir landsbergizmo išvaržoms parodys vietą kitoje pusėje.
Signalizuoja kad konservatoriams bus riesta į parlamento rinkimus ateis daug žmonių ir jie gaus raguolio skylę
Seimas bus konservatoriu. Ir tik taip.
ES jau prasideda permainos EP dauguma sudaro desinieji krastutiniai , Prancuzijoje dauguma krastutiniai desinieji laimejo Makronas paleido parlamenta ir tai gali jo byti valdymo pabaiga , Vokietijoje ir krastutiniai daro itaka , tad ES ant permainu slenkscio ir mes neatsiliekame , gana tos socialines neteisybes ir toko valdymo ir poziurio i tauta .
Nieko tie ES parlamento rinkimai nereiškia ir jokios įtakos LR Seimo rinkimams realiai neturi. Didžioji Lietuvos gyventojų dalis (nors ir klaidingai) ES parlamentą ir rinkimus vis dar traktuoja kaip politines kapines- t.y ten į Briuselį dažniausiai vyksta nekenčiamiausi šalies politikai, Lietuvoje nebeturintys jokių perspektyvų. Toks įsitikinimas yra klaidingas, nes tie veikėjai ten ne tik, kad neatstovauja Lietuvos interesų, bet net priešingai jai dar ir kenkia. O bet tačiau, reikia laiko, kad įvyktų perversmas galvose.
Signalizuoja tai, kad ateina dideli permainų ir pasikeitimų vėjai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų