Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
vien gazdinimai žmonės bijos ir tolėte sėdėti o api kitka nebėr ir kalbos - tai Lietuvos propoganda
Reikia tik garsiau pakvakset,suriaumot-VARLIOOOOOOOOOOOOOOO,NA IR BENT VIENA LIETUVOS DIVIZIJA NUSIUST ZIRZELENSKIUI ,svarbu nieka nebijot.
Nejau nesugalvojat ką nors protingesnio kaip pinigų uždirbti , o dabar svarstot ruskių kliedesius ir gązdinat žmones tuos kurie nesusigaudo situacijoje', man tai būtų gėda
kaip šauksi taip ir atsilieps
puls lietuva
@ko gero prašėm prašėm ir prisiprašėm,xakolai irgi su jankių pagalba prisiprašė,dabar ,dabar bliauna,duokit to ,duokit ano,kur dingo jūsų mandrumas?
Nejaugi nėra aktualių temų?
Nejaugi nėra aktualių temų?
kad tokias niekam neįdomias ir dėmesio nevertas temas pasirenkate? Turėkite savigarbos. Komentuoti ir diskutuoti panikoje esančių ruskių kliedesius - tik savęs negerbti. Yra Lietuvos, NATO, JAV, JK specialiosios tarnybos, kurios nuolat seka ką realiai daro Rusijos kariuomenė ir kitos militarinės pajėgos, bet ne ką pliurpia paskiri Rusijos politikai ar klerkai. Jei tik reiks, bus imtasi reikalingų veiksmų. Ir tada tiems pliurpaliams jau bus nebe iki jų kliedesių. Žurnalistai turėtų,visgi, elgtis atsakingiau ir nekibti taip lengvai ant visokių medvedevų, zacharovų ir t.t. numsto jauko: mes jums mestelėjome temą, kad jūs apie tai kalbėtumėte valandų valandas, dienų dienas ir savaites - o jūs ir pasimovėte. Tuo tik padedate Rusijai pasiekti jos tikslų, t.y. kelti bangas, gal net stresą visuomenėje, o kai kam ž gal net baimę. Nedirbkite Kremliui naudingo darbo. Nediskutuokite jų numestų temų. Yra daug svarbesnių Lietuvai dalykų, koncentruokitės ties jais.
puls lietuva
puls lietuva
Ekonominių ryšių trukinėjimas ar diplomatinės kliūtys kertant sieną nieko tragiško neatneš .Rusijai mūsų rinka nykštukinė ,mūsų verslui ar pigių žaliavų paieškoms problemos didesnės ,bet tvarus verslas išgyvena ir badmetį .Baisesnis gyvenimas gali prasidėti ,jei kokia nors šalis į Ukrainą nusiųs ne konsultantus ,o karius .Kad NATO tai padarys aš netikiu. Kaip rašo rusiška spauda ar gąsdina jų Dimonas tuo atveju jie panaudos taktinį atominį ginklą tų karių bazėje .Kas gali paneigti ,kad taip nebus ,jei reikalai fronte pasisuks kitaip??? O tada jau netoli ,kad gali kilti atominis pasaulinis karas su strateginiais atominiais ir kitais visų rūšių ginklais . Man labai nesinorėtų ,kad išnyktų Vilnius ,todėl sakau STOP karių siuntimui.
Ruskiai visada buvo ir bus pavojus Baltijos šalims ir ne tik joms. Reikia kuo greičiau siųsti visus ruskius, bieloruskius ir musulmonus namo, kol dar ne per vėlu.
Alvydas Jurgis Steponavičius
Alvydas Jurgis Steponavičius
@Algis Ne visi rusai blogį yra rusų kurie nepritare karui vykstančiam ukrainoje
@Algis -- kvaliams ir nemokantiems šokti visada kaltos kojos ir smegenys
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų