Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Kauno apskrities skyriaus pareigūnai šią savaitę išaiškino kauniečius sutuoktinius, kurie organizavo nelegalią prekybą dyzelinu.

Kaip pranešė FNTT, A.R. (g. 1955 m.) ir jo žmonai I.R. (g. 1959 m.) pareikšti įtarimai dėl neteisėto vertimosi ūkine veikla.

Ikiteisminis tyrimas FNTT Kauno apskrities skyriuje buvo pradėtas surinkus pakankamai operatyvinių duomenų, kad Kaune, Sargėnuose, gyvenantys sutuoktiniai, neturėdami licencijos, nelegaliai pardavinėja dyzeliną. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, sutuoktiniai dyzelinu prekiavo beveik pusantrų metų.

Šią savaitę FNTT Kauno apskrities skyriaus pareigūnai kauniečių individualaus namo kieme sulaikė Kaliningrado srities autotransporto bendrovės darbuotoją, kuris krovininiu automobiliu "Scania" atgabeno apie 800 litrų dyzelinio kuro. Sulaikytas Rusijos pilietis teigė jau ketvirtą kartą atgabenęs kurą. Atlikus kratas sutuoktinių namuose ir ūkiniame pastate buvo aptikta kuro pylimo įranga ir dyzelinio kuro likutis.

Nustatyta, kad įrangą ir tris 1 000 litrų tūrio talpyklas sumontavo įtariamasis A.R.

Ikiteisminio tyrimo metu atskleista, kad įtariamieji turėjo platų pažįstamų Rusijos tolimųjų reisų vairuotojų ratą, kurie dideliais kiekiais dyzelinį kurą pristatydavo į sutuoktinių namus, kai tranzitu vykdavo per Lietuvą.

REKLAMA

Išaiškinta, kad per vieną savaitę įtariamieji įsigydavo ir neteisėtai realizuodavo ne mažiau kaip 5 tonas dyzelinio kuro. Kuras buvo perkamas po 2 litus už vieną litrą ir vėliau parduodamas pažįstamiems kauniečiams po 2,30 lito už vieną litrą.

Ikiteisminio tyrimo metu surinkta duomenų, kad per visą nelegalios prekybos dyzeliniu kuru laiką įtariamieji pardavė ne mažiau kaip 80 tonų dyzelinio kuro ir gavo daugiau nei 184 000 litų pajamų.

Tęsiamą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno miesto apylinkės prokuratūra.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų