Vilniaus „Aveniu“ kavinėje ketvirtadienį draugiškai pietavę miesto tarybos nariai portalui „Balsas.lt“ patvirtino, kad aptarinėjo perversmą merijoje.

Ketvirtadienį prie pietų stalo Vilniaus mero nuvertimo planus aptarė buvęs miesto vadovas Artūras Zuokas, kolega liberalcentristų partijoje Gintautas Babravičius ir kandidatas į sostinės vairininkus – Vilius Navickas. Pastarasis yra Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys miesto taryboje.

G. Babravičius portalui „Balsas.lt“ patvirtino, kad buvo aptariami būtent valdžios perėmimo planai. „Tai nėra jokia naujiena. Viskas vyksta jau penkiolika mėnesių ir seniai pribrendo“, – sakė jis. Politikas neabejojo, kad nuversti sostinės merą Juozą Imbrasą, atstovaujantį partijai „Tvarka ir teisingumas“ (TT), šį kartą pavyks.

Anot politiko, yra ne tik pasirašytas „keturių susitarimas“, bet ir beveik sutarta su Socialdemokratų frakcija. Socdemai turėtų išsaugoti visas jų žinioje esančias pareigybes ir, valdžią perimti norinčiųjų įsitikinimu, gali gauti neregėtai geras sąlygas, visiškai neproporcingas turimoms vietoms miesto taryboje. Visgi savivaldybės administracijos vadovas Gintaras Paluckas, planuojantis kelti kandidatūrą į Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus skyriaus, o gal ir į visos partijos pirmininkus, vilkina laiką. Interpeliacijos dokumentą yra pasirašę 10 konservatorių, 10 liberalcentristų, dalis Liberalų sąjūdžio frakcijos ir veikiausiai trys Nepriklausomos frakcijos nariai.

REKLAMA

Socdemų Vilniaus skyriaus prezidiumas klausimo neišsprendė ir nutarė jį svarstyti aukštesnėje institucijoje – taryboje.

G. Babravičius portalui „Balsas.lt‘ pabrėžė, kad valdžiai perimti susitarusioms jėgoms pakanka ir turimų 26 balsų, tačiau socdemų paramos ar bent nesipriešinimo siekiama dėl stabilumo.

Opozicija planuoja šią savaitę surinkti iki 30 nepasitikėjimą meru reiškiančių politikų parašų.

--------------------------

Norint nuversti sostinės vadovą, būtina, kad už nepasitikėjimą juo balsuotų ne mažiau nei 26 Vilniaus miesto tarybos nariai. Iš viso į Vilniaus miesto tarybą išrinktas 51 politikas.

Vilius Navickas gimė 1959 m. spalio 14 d. Kaune. Baigė Vilniaus 15-ąją vidurinę mokyklą, 1982 m. baigė Vilniaus inžinerinį statybos institutą, inžinierius-mechanikas.

1991-2003 m. UAB „Veda“ direktorius, 2003 m. UAB „Eurokubas“ patarėjas-konsultantas, 2005 m. UAB „Euro-Construct“ direktorius. Nuo 2001 m. Tėvynės sąjungos Vilniaus miesto skyriaus narys. Nuo 2007 m. sostinės savivaldybės tarybos narys.

 


Rašyti komentarą...
P
Partizanas
2009-02-05 18:02:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suprantu, kad Tomukas myli Paxių ar ne? Juk taip karštai remia Juozasą Imbrasasą, kolūkio "VilnGovnVor" pirmąjį sekretorių .
Atsakyti
0

d
dimes
2009-02-05 18:14:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jau nusigyvenom iki tokio mero rinkimų lygio???
Atsakyti
0

X
XXX
2009-02-05 19:44:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ai, balsas lt paksistu saitas :))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų