Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Šaunuolis V. Gapšys
Seniai reikia Lietuvoje padaryti tokia tvarka, kai maksimalus atlyginimas yra priristas prie minimalaus, kaip Japonijoje - tenai tarp didziausio ir maziausio atlyginimo gali buti tik 5 kartu skirtumas. Jeigu taip butu Lietuvoje, tai jeigu minimumas yra 800 Lt, maksimumas butu 4000 Lt. Is kart valdzia ir verslininkai sugalvotu kaip pinigu uzdirbti netik sau, bet ir visiems zmonems.
Reikia žvelgti į ateitį.Kadangi 2030 metais Lietuvoje vaikų ir senelių nebus(žiūrėkit facebooke Kubiliaus šalyje senukams vietos nėra), tai kam tos mokyklos.Uždaryti visas.Kam kaimuose mokyklos, gerti išmoks ir taip, dabar irgi mokosi, tik po pamokų.Tada turės daugiau laiko.
ir tamsa mus telydi į amerikonišką laisvės šviesą,baisu kur einam,ir kur tie okupantu subinlaižiai mus veda,o veda į visišką Lietuvos ir tautos sunaikinimą,baisiau nei Stalinas.
Dalis seimūnų mano, jog nereikėtų skubėti uždaryti vidurinių mokyklų