Dabartiniame Seime - daugiausiai politinių migrantų

Publikuota 2007.10.22 12:03

GEDIMINAS DĖL RINKIMŲ 2007-10-22 21:49:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kokias išvadas galime daryti iš paskutinių rinkimų Dzūkijoje: 1.Žmonės yra nusivylę konservatorių valdžia Alytuje ir Alytaus rajone ir desperatiškai ieško išsigelbėjimo pas kad ir V.Uspaskich.Jei būtų kitas ryškus asmuo-populistas su dideliais pinigais ir bent padoresne reputacija ir kandidatavęs į šiuos rinkimus ,tai mano nuomone jis ir būtų laimėjęs prieš K.Čilinską.Čia yra apie ką pagalvoti konservatoriams ,nes žmonės už Uspaskich balsavo keršydami dabartinei valdžiai už neveiksnumą ir nedarbą žmonėms.Ir jei K.Čilinskas nieko nenuveiks alytiškiams per tuos metus ,tai žmonės neturės jokios motyvacijos remti daugiau konservatorius.
2.V.Uspaskich pralaimėjo po atkaklios kovos ir nepamirškime jo konkurentai prieš jį turėjo pranašumą ,nes jei jis būtų gyvai agitavęs už save ,ko negalėjo daryti dėl Teismo sprendimo,vėl gi manau būtų persvėręs rinkimus savo naudai.Ir dar rodo ,kad ir kaip prisidirbęs šis veikėjas gimęs Archangelsko srities,nedidelėje Urdomos gyvenvietėje miško darbininko šeimoje,Rusijoje ,vis dar turi žmonių pasitikėjimą arba jis ir jo rinkimų štabas gali būti sugeba suklastoti ar nupirkti rinkimų rezultatus,nereikia atmesti ir šios galimybės.
3 išvada yra tai,kad DP ir pralaimėjusi svarbų jai mūšį yra nepalūžusi ir ruošis lemiamiam karui ir pasiruošimui Seimo rinkimams 2008 ir jei žmonės perpras šią partiją ,kuri yra tik verslo projektas ,kaip iš politikos daryti pinigus arba pasitvirtins įtarimai ,kad tai yra Kremliaus projektas ir nebeatiduos savo balsų DP ir jei ji gaus mažai vietų Seime,tai ir reikš jų politikos pabaigą.
Lenkijos rinkimai parodė,kad žmonės ištroškę irgi naujovių ,jiems nusibodo ,ta Kačinskių kova su praeities nusikaltėliais komunistais ,mažas dėmesys jaunimo problemoms ,pastovūs konfliktai su ES.Žmonėms reikia ''gero gyvenimo''.Nors rinkimus laimėjo liberalų Pilietinė platforma, tačiau ar ji galės savarankiškai suformuoti vyriausybę, kol kas nežinoma.Tačiau aš sutinku su Kačinskio nuomone ,kad jie žadėjo nerealius dalykus-greitai didinti atlyginimus, smarkiai pagerinti ekonomiką ,žodžiu užsiimė politikų mėgstamu populizmu, o to be jokių abejonių neįmanoma greitai padaryti,tad žmonės pasidžiaugę liberalų pergale,turėtų neužilgo greitai nusivilti jais ,taip pat mano nuomone,kad tokią didelę šalį kaip Lenkija liberalai nesugebės valdyti,nes čia reiktų tvirtos valdžios ,panašios net į Rusijos valdžią ar Kačinskių valdžią,nes ten reikia suvaldyti net spec. tarnybas ,kurios dalyvauja politiniuose rinkimuose.
Tačiau įdomiausi mūšiai dėl Valdžios vyksta Rusijoje,kurioje net Valstybinės narkotikų kontrolės komisijos vadovas Viktoras Čerekesovas viešai pripažino,kad Rusiją valdo ''saugumiečių korporacija''ir šis saugumiečių klanų tinklas ,kurio viršūnėje yra Vladimiras Putinas rimtai kariauja tarpusavyje dėl valdžios ir ta kova darosi vis aštresnė prieš būsimus Rusijos rinkimus.Taigi čia turėtų būti tiek Lietuvos ,tiek Lenkijos ir visos ES saugumo organizacijų dėmesys.
   ATSAKYTI
allex 2007-10-22 18:25:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"O jei partija tapo "bloga"? Kam bloga? Kai Albinai pradėjo spręsti apie blogumą, tada ir pasidarė makalynė? Iš tikro, spręsti privalo tam įgaliotos institucijos, ir pirmiausia tai tauta per rinkimus!!! Tame tarpe ir prezidentas, davęs priesaiką būti visiems lygiai teisingas, o kaip elgiasi? Juk jis skiria teisėjus, ir kol teismas nepriėmė sprendimo, ar turi moralinę jis žeminti ar kaip kitaip reikšti neapykantos bet kuriai savo tautos daliai? Dvasios ubagėliai įsiveržę į valdžią, silpni atsisipirti stonių pagundoms, o tada jokie tautos interesai nerūpi, ji prisimenama tik prieš rinkimus, ką matome ir dabartiniu metu.
   ATSAKYTI
:))) 2007-10-22 13:57:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Siūlau senajame pastate atidaryti viešnamį ir jame patalpinti visas politines prostitutes ir prostitutus, paliekant minimalų atlyginimą... :)))   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų