Rašyti komentarą...
Toks žmogus.kalbantis kaip užstalėj,negerbiantis Lietuvos prezidento,dėstantis mintis apie "mafijas:žargonais,apie.valstybės.planus.ir nieko tokio?manau kažkas slypi daugiau,jei tai bus pateisinta
Tai dabar as supratau kad esu tiesiog simbolinis Lietuvos valstybes gyventojas,ir mano balsas us Prezidenta Nauseda tik simbolinis,kaip ir visu kurie uz ji balsavo.Kazkaip tikejausi kad balsuojam nesimboliskai.
Jis taip kalba nuolat, bet tokios jo kalbos tinka seimo pirmininkei ir premjerei; juk jis saviškis.
Kaip liaudies išmintis sako - blogas paukštis, kuris šika į savo lizdą. Norim, kad mus gerbtų pasaulis, bet patys negerbiame savo šalies. Manau Pavilionis turi trauktis iš užimamų pareigų, čia ne turgaus bobikių pasikalbėjimai, kad tai būtų daroma nuolat.
" Taip kalba nuolat " , dėl to , kad aplinkiniai toleruoja , bet jis turi suprasti , kad daro gėdą Lietuvai ,
Opozicijai linkiu didžiausios sėkmės išvejant neadekvatu Pavilioni.
Tą kvaili vyt lauk,tegu nedaro Lietuvai gėdos.
kas per pasakymas .is nuolat kalba bet ka jis kalbejo apie visa vyreusybe tokiu i kalejimus
Nu jau tikrai, taip kalbėti su nepažįstamu asmeniu apie prezidentą, viršūnė! Aš skaitau, kad toks žmogus turi trauktis be tik iš užimamų pareigų, vet ur pareikšti apkaltą. Tegul kopineja medų Vokietijoje. Nusivyliau šituo žmogum. Buvau geresnės nuomonės. Tokie žmonės teršia Lietuvos vardą
bet jis NUOLAT taip kalba??? Kas čia per nonsensas? Kur tada seimo nario priesaika - gerbti valstybę, prezidentą ir jos žmones? tarnauti šaliai ir visapusiškai gerbti ir saugoti vientisumą/ KOKIA PRASMĖ tokiam eržilui leisti toliau dirbti? Siaubas.negalvojau, kad toks išdavikas ir veltėdis.
Į viršų