Rašyti komentarą...
Tai lai visi skiepinasi ir bus gerai. Nepasiskiepinę platina labiau. Ką čia tas profesorius plepa. Kodėl renimacijoj vien neskiepinti? Matosi,kad į seimą taikosi.
labai aišku, kad svarbiausiai yra supilti skiepus ir visai juk niekas neklausia ar tu turi antikūnų, ar nesi alergiškas, ar persirgai..Šito niekas neklausia. Ateik ir skiepykis, nes mums to reikia, nes mums sumokėta. O kam tikrai svarbi žmonių sveikata, tie sako - stiprinkite imunitetą: nestresuokite, nepersidirbkite, išsimiegokite, valgykite visavertį maistą, o ne šlamštmaistį ir, svarbiausia - mylėkite savo artimą, kaip patį save.


Tai jau antri metai vaikštom su tom kaukėm - tai kur gi ta jų nauda? Niekaip nesuprantu kiek galima malti tą patį!?! Tai jeigu ir tie išgirtieji skiepai gali padėti, o gali ir nepadėti, tai gal jau atšokit vieną kartą ir nuo tų kaukių - jeigu jos nors kiek veiktų, tai seniai būtų nelikę nei viruso nei delta atmainų. Čia esmė kažkur kitur, profesoriai arba žino ir nesako, arba nežino patys ir tik kartoja kaip užsikirtus plokštelė kaukės kaukės. Negi dabar po tiek laiko pasakysi , kad tos kaukės niekinės ir kas sirgs, tai sirgs, o kas nesirgs , tai neapsargdinsi. Ir jokie valdymai ir kaukės čia visai ne prie ko. Sukėlė masinę paniką ir dabar jau ne lygis atsitraukti.

@Jovita Cia lt reikia kaukiu nesvarbu kad ji suniurkinta,ispasyta is kisenes istraikta svarbu kaike-,-kokia jos nauda?? Sbefijoje dedasi savo nuoziura zmones Gyvena kvepuoja be perfetos panikos-siuo met ten esu buvau ir pernai-Gyventi galima.o lt??statistika,statistika atrodo zmogus simtus metu gyvena kad jei mire 80-90m tai kovido auka,kur kitos ligos-Neliko,tik kovidas.
Kas sake jog paskiepyti sunkiai nesirgs? 15% antikuniu visai nesusidare,vadinasi gali sirgt ir stipriai
Dulky paklausyk protingų žmonių, kai Matulo, Čiaplinsko
Kaip jus atsibodot su kaukem koronom deltom ir visu kitu slamstu, uzsiciaupkit pagaliau kiek galima ...
Valdzia zmones klaidina patys nebezino ka daro o profesorius pasake tiesa
caplinskai jei nesusigaudai kas vyksta isijunk overlinga papasakos tau gal ateisi i prota modifikuotas kukuruze
Tai turbut skiepijant ir platinamas virusas paskiepytas tampa nesiotoju ir platintoju
Seimą daugumą ir vyriausybę lauk
Seimą daugumą ir vyriausybę lauk
AŠ apakęs Čaplinskas pirmą kartą objektyvus. Pakilo akyse
Į viršų