Rašyti komentarą...
Labai švelniai pasakyta..Čaplinskas turi patirčių .bet gyditi priklausomybe turinčius Prieš25metus .sukiše i Alytaus kolonija .Leido suvokti kas yra imuno deficito sindromas ..ir kaip virusas plinta .vieni laikia galo .kiti .gydimo .Taip ir išplitito jau žinomas recidyvas kuris kerta sveikiausius ....Aids Hepatitas buvo .Jie mutavo .Antivirusiniais gydo bet tai tik procentais .Mano atveju hepatita C be biopsijos tyrimo .Davė gerti kompencuojamus .žiauriai jaučiausi .ir finalas kepenu cerozė .transplantacijos sarašuose .ir numirti liko namuose .Suprantama
Matosi, kad dar nepasveiko
Saulius yra teisus.Kaip norit,teks išmokti gyventi kitaip.
Ir ką gi vadinamas( jau ko gero buves) profesorius nori pasakytu? Kad žmones visa gyvenimą turės gyventi su kaukėmis ir be artimu kontaktų? Viršūnė!!! Gal jau laikas pasitraukti iš viešumos? Kalba nesąmones !
@Vida na kazkas tau tiesa turejo pasakyt, kad pradetum mastyt ir imtumeis priemoniu. nes kiti per siltai gyvena ir nepritekliaus nejaucia.
Kad zmoniu kiekis planetoje ir tersimas yra kritinis jau senokai aisku. Kad zmoniu kiekis sumazes per artimiausius 4-8 metus pandemijos sedint namie ir is bado taip pat aisku. Del tu skiepu na reikia duot kazka laukiantiem ir stebet ka toliau pasakyt. Nes jau tiek prisakyta, kad keista, kad ir liezuvis apsivercia toliau trioxlint.
Į viršų