Rašyti komentarą...
Logiškas būtų sprendimas ir negadintų žmonėms sveikatos. Laukiam....
Logiškas būtų sprendimas ir negadintų žmonėms sveikatos. Laukiam....
Man atrodo visas šitas šudas susirutulios per kokius du metus į visuotinį visuomenės puolimą, gal net karą,..tad reik pasirūpinti šaunamaisiais ginklais jau, nes chaoso metu su ginklu būsi ir sotus ir saugus. Na čia mąstant apie visumą ateityje,- abstraktas pamastymui...
protingas zmogus caplinskas
Taip reikia elgtis, kaip kinai elgiasi. Pasirodo diktatūra ne baubas,kitaip čia tu idiotų nepriversi paklusti taisyklėms. Bus taip, demokratinis pasaulis skęs pandemijoje, o kinai jums prekes gamins. Galiausiai ir užkariaus.
uzdarykit visas ugdymo istaigas ir skaiciai nukris.Koks cia karantinas?Tai tik griezti ribojimai,bet,net nesvaikit,kad su tokiais ribojimais ka nors pakeisit.Veliau teks ivesti visuotini karantina,cia tik laikinas kompromisas.Vaikai ir paaugliai yra super platintojai visu virusu.Dabar tevai net,jei vaikui ka itaria,bijo vesti pas gydytoja,kad tik...ne corona.
Pritariu Čaplinskui!Šaunuolis
Taigi, taigi, atsirado nors vienas, kuris protingiau pamaste.Na apie koki karantina gali buti kalba, jei zmones gryzta is uzsienio, ''karantinuojasi'' namuose pas savo seima, kurios nariai laivai vaiksto po miesta, parduotuves ir kt., tai kokia cia saviizoliacija?? O policija vazineja tikrina, praso mojuoti pro langa, na tiesiog farsas ir tiek.Ant tiek viskas neapgalvota, neatidirbta, kad baisu, tai ko noret is paprastu pilieciu, jei valdininkai tik ir temoka baudas uzdet ir kaukes uzmaut, is kuriu naudos, kaip is ozio pieno.
Rytų išmintis teigia, kad - už aršiausių priešų kėslus kur kas baisesnis savų neišmanėlių bei kvailių uolumas.
Rytų išmintis teigia, kad - už aršiausių priešų kėslus kur kas baisesnis savų neišmanėlių bei kvailių uolumas.
Į viršų