Rašyti komentarą...
čia peza, jug neigyjamas joks imunitetas
Manau vakcinos nei siais nei kitais metais nebus, taigi spekuliantai ruoskites NT nuvertejimui, nes patama ir banku malone negrazinti paskolu greitai baigsis.
Kai viskas jau.........
Tikriausia tie, kuriems į nosį buvo kaišiojami pagaliai ir pažeista nosies gleivinė, kuri neleisdavo prasiskverbti virusui. Kodėl jus testų neimate iš seilių, snarglių? Banditų šaika, kuriai pinigai svarbiau už žmogų. Ar pas jus planas subankrotinti Lietuvą ir kad mus nusipirktų su vakcinuotais vergais. Vieną kartą šis baisus sapnas baigsis ir turėsite atsakyti už tai ką padarėte su ekonomika, už žmonių mirtis, švietimą, sveikatos apsaugos sistemą. Visos šalys, kurios parsidavė šėtonui, veikia pagal tą patį planą.
@OG Kad nelabai kas atsakys ,jie jau prikiso kisenes ir nueina ,ateis kiti jau 30 metu tai tesiasi
Kaip ten amerikonai caplinskai ? Kaip kinieciai pas juos pandemija pasibaige.Kaip Trampas dar sirguluoja facebuk ir ji uzblokavo kaip pasake kad nepavojingesnis nei gripas tas tavo covidas ,ko nei vieno straipsnio apie juos nelabai paranku .
Vieni gripu serga kasmet, kiti niekada arba kartą per gyvenimą. Bet niekas neiįgyja iminiteto. Tas pats gal bus ir su kovidu. Kam gasdinti žmones?
Tas gaidys lenkia link skiepu su cipu ir nuodais
Kasmetinis gripas tik dabar europa pinigus moka
ČAPLINSKAI, MELUOJI IŠSIJUOSĘS!!! BUNDESTAGO ADVOKATAI IŠTYRĖ ŠIĄ PASAULINIO MĄSTO AFERĄ!!! PONAS REINER FULIČ ,ADVOKATŲ KOLEGIJOS DAKTARAS, VOKIETIJOS IR KALIFORNIJOS TEISĖS DAKTARAS RENKA DUOMENIS APIE NUKENTĖJUSIUS NUO CORONAVIRUSO AFEROS!!! PSO DIREKTORIUS GEBREISUSAS, DROSTENAS, TESTŲ KŪRĖJAS IR VISOS VALDŽIOS KURIOS PRISIDĖJO PRIE ŽMONIŲ APKRĖSTAIS TESTAIS TYRIMO, PRIE EKONOMIKOS GRIOVIMO BUS TEISIAMI TARPTAUTINIU TRIBUNOLO TEISMU PAGAL 7 BK STRAIPSNĮ - GENOCIDAS!!! BĖK KIEK KOJOS NEŠA, NES ŠIAM TEISIAMŲJŲ SĄRAŠE BUS IR TAVO PAVARDĖ!!!!
Trūkt už valdžių ir vėl iš pradžių-- suka ir suka ratais apie tą patį, vaidina didelį specialistą, bet nieko naujo neparašė, ko dar nežinotume.
Į viršų