Broliai Lavrinovičiai – atvirai apie rinktinės žaidimą

Lietuvos rinktinės krepšininkai jau atskrido į Kiniją, kur netrukus pradės varginančias treniruotes, siekdami tinkamai pasiruošti krepšinio kovai pasaulio čempionate.

Apie tai, koks rinktinės žaidimas išryškėjo kontrolinėse rungtynėse ir ko galime tikėtis čempionate, su žurnaliste Jolanta Svirnelyte kalbėjo ilgamečiai rinktinės krepšininkai – Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai.

Antradienį baigėsi paskutinė repeticiją prieš pasaulio krepšinio čempionatą, tačiau ne taip jau lengvai mūsų krepšinio rinktinės vyrai prieš Čekiją išplėšė pergalę. Ekspertai sako, kad Lietuvos krepšinio rinktinė nė vienų rungtynių pasirengimo cikle nesužaidė lengvai. Kaip jūs vertinate rinktinės žaidimą?

„Pergalė gi buvo. Aš manau, kad Lietuvai pralaimėti čekams yra prestižas. Čekų komanda yra visai nebloga ir jie supranta krepšinį. Paskutinius keletą metų tikrai neblogai atrodo žaisdami krepšinį“, – teigia Darjušas Lavrinovičius.

„Jie (Čekijos krepšinio rinktinė – aut. past.) turi pasitikėjimą. Galbūt nėra suolelio ilgo, bet jie tikrai žino, kaip žaisti krepšinį, ir tą įrodinėja jau daug metų“, – priduria Kšištofas Lavrinovičius.

Ar mūsų krepšinio rinktinė yra pasiruošusi čempionatui?

„Matysime per pasaulio čempionatą, ar jie (Lietuvos krepšinio rinktinė – aut. past.) pasiruošę, ar ne, nes čia tik draugiškos varžybos, be to, pas mus dar nebuvo galutinio rinktinės dvyliktuko, tad tai gali kažkiek išbalansuoti žaidimą“, – kalba K. Lavrinovičius.

Visą vaizdo įrašą su broliais Lavrinovičiais žiūrėkite „Dienos komentare“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų