Rašyti komentarą...
Nepatinka - neskaityk. Yra žmonių kuriems įdomu.
rashot:
"1993 m. spalio 12-ąją Lietuvoje pirmąsyk šaltakraujiškai nužudytas žurnalistas V. Lingys"

darau ishvada, kad V.L. mire dar ir dar ir dar syk...
Pagarba drasiam zmogui Arturui Paulauskui!!!

Amžiaus byloje valstybinį kaltinimą palaikęs A. Paulauskas teigė, kad šis didelio atgarsio sulaukęs teismas patvirtino, jog triumfuoja valstybė, o ne ją šiurpinusios nusikaltėlių grupuotės. Kas ne visiskas asilas,tas mato,koks tas valstybes triumfas,nedurninkit runkeliu oligarchai
Na kam rasineti tuscius dalykus???Nieko naujo, seni faktai. Pigaus populiarumo vaikotes arba normaliu zurnalsitu neturite.
Nu jo baliukai Lietuvos viesbuty vykdavo smarkus
viena is sono teko kiek matyt
bet dar net nesusgaudziau tuo metu kas tokie ten baliavoja
Na realiai sunku paprasto zmogaus logikai suvokti kaip gali mirties bausme nuteisti galinga ir turtinga asmeni:) Pakisa antrininka ir vsio ;) Patys raset jog nusikalteliai tuometine valiuta prisivoge apie 200milijonu doleriu, o tai reiskia, jog papirkti visus tikrai buvo imanoma:)
naujosios sajungos reklama.
melas-norit Daktariuka apjuodinti ?kas Heniuka pazysta-nepatikes nei vienu zodziu!-jis ne SKUNDIKAS
"Kadaise prokuroras yra sakęs, kad apie B. Dekanidzės globėjus valdžios sferose bus įmanoma prabilti tik po kelių dešimtmečių."

O kas trukdo kalbėti dabar? Ar tai nereiškia, kad tie žmonės tebesėdi valdžioje? Ar prokuroras bijo, kad ir jį nudės kaip V.Lingį? Tai jei prokuroras bijo, kaip jis gali būti bešališkas ir nepriklausomas?
Į viršų