Blinkevičiūtė žeria kritiką valdžiai: jie lyg iš Mėnulio, tokios betvarkės nėra buvę

Opozicinės Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) vicepirmininkė Vilija Blinkevičiūtė sako, kad Vyriausybė nesugeba valdyti skiepijimo proceso ir ragina kuo greičiau keisti visuomenės informavimą apie pandemiją sutelkiant jį vienose rankose, rašoma pranešime.

„Reikia turėti geležinę kantrybę, kad sugebėtum suprasti, kieno paskelbta karantino tvarka, kada ir kam galioja, kas dabar turi teisę skiepytis, o kas lauks „masinės vakcinacijos“. Nesibaigiantis chaosas“, – teigia V. Blinkevičiūtė.

Politikės manymu, iš to, kas skelbiama, lieka nebeaišku, kas tos prioritetinės skiepijimo grupės, ar apskritai jos dar yra.

„Paprašo teisėjai – skiepijami teisėjai. Paprašo universitetas – skiepijami universiteto darbuotojai, nors dauguma jų dirba nuotoliniu būdu. Nors dar nė pusės vyresnių žmonių ir sergančiųjų lėtinėmis ligomis nepaskiepyta. Dabar puolame skiepyti didžiąsias įmones, rytoj gal restoranų darbuotojus, nes kažkam labai reikia restoranų, ir taip toliau. O policininkai? Jie juk neva palauks, yra svarbesnių. Kaip pasitikėti tokia Vyriausybe, kai pirmenybė teikiama privilegijuotiesiems“, – vertina europarlamentarė V. Blinkevičiūtė.

Politikė siūlo kuo greičiau keisti visuomenės informavimą apie pandemiją, kuris, jos žodžiais, chaotiškas. Pavyzdžiui, atsakomybę dėl tinkamo visuomenės informavimo patikėti vienam asmeniui arba vienai institucijai.

„Dabar žmonėms dažnai sukeliami lūkesčiai, bet sprendimai dažnai priimami priešingi. Tokios betvarkės dar nėra buvę, kad vienos Vyriausybės ministrai konkuruotų tarpusavyje, kas kokią žinią paskelbs. O koks galutinis Vyriausybės sprendimas? Dažnai lieka nebeaišku. 

Dar blogiau, kad kai kurie ministrai ir merai komunikuoja taip, lyg ne jų partijos būtų valdančiosios – ir Vyriausybėje, ir Seime. Jie lyg iš kažkur, iš Mėnulio, ne jie Vyriausybėje. Žmonėms reikia aiškios, patikimos informacijos. Gal manoma, kad visi žmonės dieną naktį sėdi internete ir tikrai supranta, ką pasakė trys ministrės rytą ir vakare, premjerė ar sveikatos apsaugos ministras?“ – klausia V. Blinkevičiūtė.


Rašyti komentarą...
l
lietuvė
2021-04-09 12:33:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerbiama V.Blinkevičiutė teisi ! Gyvenu jau 80 metų , turiu puikią atmintį , aukštąjį medicininį išsilavinimą , bet tokio chaoso ir betvarkės tikrai niekada Lietuvoje nebuvo !
Atsakyti
-10

G
Gyvenimo realybė
2021-04-09 12:33:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesiai į dešimtuką
Atsakyti
-7

O
Ona
2021-04-09 12:34:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai tiksliai pasakyta
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (55)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų