Rašyti komentarą...
Tai va ir išaiškėjo! Visa valdžia kuria išsirinkome (išsirinkote) yra bloga. Mūsų "piličiams". Nesvarbu ar koncervatoriai, socdemai, ar valstiečiai. Visi chujovi. Tik teroruzzijos yra cool.
Jeigu gyvenu su moterimi mesusituokęs, tai aš gėjus?
Va čia ir atsakymas kuom PEDObebrai skiriasi nuo PEDOpartijos. NIEKUOM !!!
Sraige 2003m ir pasirase tuos popierius, kad vaikus piderasvies.
Puiku, gi turim zinoti zmoniu vertybes. Gi negali kaip koks koncervatorius istisai meluoti
Galėjai net nesakyt, babyte ...
Juokingai atrodo tos Briuselio liurlės kalbos....Komunistinė erkė vėl nori į valdžią, tad nieko geresnio nesugalvoja kaip pilti pamazgas ant dabartinės valdžios. Turint galvoje , kokios bėdos ištiko pasaulį- ir Rusijos karas Ukrainoje , ir Kovidas ir pasaulinė energetikos krizė ir klimato problemos , tai šita vyriausybė dar gerai tvarkosi.... ir jokių rimtų skandalų nėra...
@kaubojus nors pasijuoki,vitaminas c dar niekam nepamaišė,jei juokingai atrodo ir kalbos juokina tave...Prie ko čia ukrai ir ruskiai,karai ir kovidai? Mes Lietuviai,mums rūpi tik savos subinės,kiti gali skradžiai žemės prasmegti ir kol manęs neliečia,tol man vienodai šviečia kas aplinkui dedasi...Energetika,ekonomika taip svarbūs aspektai Lietuvos ir jų gyventojų klausimu,bet vyriausybė ši nepadarė nieko, kad lietuvos paprastam gyventojui būtų lengviau.
Dar viena atsirado. Akivaizdu, kad uz komunistus balsuoti negalima, apie kgb lansbergistus , su savo satelitais is viso baisu pagalvoti, skverno gauja - vieni atliekos.
Belieka tiketis, Kad Vegele kurs partija ir atsiras sviesiu zmoniu be sito, per sarasus pakliuvancio, brudo.
@Augis Naivuolis, "lauk šunie , kol kumelė padvės". Tavo vėgėlė yra visiškas populistas ir mulkis.
@Augis Jūs balsavote už koncervatorius, kaip gailą. Tikriausiai jums gėda už tai?
NEVARK
Niekada tuo neabejojau. Ir labai gerai, kad tas taip iš anksto nuskambėjo. Lėtapėdžiai lietuviai turi metus laiko, kad suprastų, kad tiek tų, tiek kitų valdžioje nebereikia. Ir jau matau, kaip tautiečiai gręžiasi į vienintelę(!) alternatyvą - Skvernelį. Och...
@Bruknė Kadangi Skverneli keliuką dar anąsyk būdamas premjeru - nusitiesė, tai dabar jau - bus tiesiamas geležinkelis

Skaitomiausios naujienos
Į viršų