Be žinios dingęs Utenos savivaldybės administracijos direktorius rastas negyvas papildyta 16.50 val.

Utenos apskrities policija antradienį popiet pranešė radusi beveik parą be žinios dingusiu laikyto Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Audriaus Remeikio kūną. 

Anksčiau skelbta, kad policija, kartu su visuomenės pagalba, 13 valandą pradėjo A. Remeikio paieškas ir neilgai trukus miškelyje, netoli jo įprastos pasivaikščiojimo vietos, buvo rastas vyro kūnas. 

Savivaldybės darbuotojai jungėsi į paiešką

Utenos mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas tv3.lt teigė, kad tarybos posėdžio metu antradienio rytą sužinojo apie dingusį kolegą.

„Tarybos posėdžio metu sužinojau, kad jis yra dingęs. Kai pasibaigs tarybos posėdis, tuomet visi sėsime ir kalbėsime. Jis buvo labai stiprus komandos narys, labai gaila, kad tokia situacija yra“, – teigė V. Šeršniovas.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė naujienų portalui tv3.lt teigė, kad antradienio popietę visa administracija kartu su gyventojais ir policija ketina patys ieškoti dingusiojo.

„Policija kviečia mus į paiešką ir 13 val. renkasi administracija, mobilizuojamės, kas gali. Kol kas neturime daugiau informacijos. Jis buvo nedarbingume ir tikrai nežinau, kas jam nutiko. Pačiai buvo tai naujieną prieš 20 minučių. Jis turėjo širdies problemų, spaudimą ir kitų dalykų. Bet nieko nežinau, kas nutiko“, – antradienio rytą teigė Z. Ringelevičienė.

Policija ieškojo dingusio be žinios

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieškojo dingusio be žinios Audriaus Remeikio (g. 1969 m.).

Vyras vasario 22 d. apie 6 val. 30 min., iš namų Taikos g., Utenoje, išėjo į parką pasivaikščioti ir dingo be žinios. Vyras iki šiol į namus negrįžo, jo buvimo vieta nežinoma.

Utenos apskrities policijos atstovė Asta Šuminienė BNS informavo, kad antradienį perpiet pareigūnai pradėjo vykdyti paieškas numanomoje dingimo vietoje. 

„Pirmą valandą pradedamos paieškos su gyvais žmonėmis – policijos rėmėjais, Utenos savivaldybės bendruomene“, – sakė policijos atstovė. 

REKLAMA

Anot jos, A. Remeikis dingo po to, kai išėjo pasivaikščioti į Aukštakalnio parką, tai jis darydavo kiekvieną rytą.  Policija prieš pradedant paieškas taip pat apklausė dingusiojo artimuosius ir kitus informacijos galinčius turėti žmones. 

„Tiriamos įvairios versijos, bet reikšmingų detalių kol kas neturime“, – teigė A. Šuminienė. 


Rašyti komentarą...
K
Kauniete
2021-02-23 11:29:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ot ir eik vienas pasivaiksciot, jaunesnis uz mane...jokiu vaiksciojimu, zmogau, nepazystu taves bet atsirask gyvas
Atsakyti
-4

S
Stefanija
2021-02-23 12:58:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu bet tai šuo laikosi prie šeimininko, kur tas žmogaus draugas dingo? Galimos versijos pagrobimas, ar šeip sveikatos sutrikimas, butu labai skaudu.
Geriausiai kad liktu gyvas, ir sveikas. Artimiesiems kantrybės ieškant.
Atsakyti
-4

U
Uteniškė
2021-02-23 13:36:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jūs akivaizdžiai iš protelio debilas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų