Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
kodel,sis

litvinizmas putlerio vaisius kirsinti kaimynines salis skaldik ir valdyk toks kgbistu sukis
Vieto to, ką čia bando tie baltarusiai įrodyti, tegul daro savo šalies perversmą ir nuverčia tą bulbanosį lukšenką. Dabar nei savarankiška šalis, nei žmones nepavadinsi normaliais.
Ką ta baltarusija šneka, tai tiesiog niekalas. Šiuolaikiniame kontekste, batlarusija yra kaip spuogas ant rusijos geros vietos, nes tai rusijos dalis. rusija ar baltarusija tas pats š.
O kiti zmones ir dejo ant tu baltarusiu, man jie ne autoritetas, gyvent tegu gyvena, netrukdo, bet ir pagarbos nejauciu
dasigyvenom, kas per sitas veikejas, vaidinantis istorika ir pastoviai iskraipantis Lietuvos istorija , kodel jam tai leidziama... o baisiausiai stebina valdzios bukumas, kad tiek daug prileido balbusiu, ruskeliu i sali, dar is biudzeto islaikomos priesiskai nusiteikusios ponios, juk savinasi musu Vyti, kuria pasus su musu zenklais, sukarintas grupuotes, tiesiog atvirai tyciojasi, tai ko dar tikimasi sulaukti, vidaus kariniu veiksmu...
@kas vyksta Ką reiškia savinasi vytį? Nu tai kad į LDK sudėtį įėjo kai kurios dabartinės Baltarusijos teritorijos. Didikai Sapiegos, Ostrogiškiai buvo Baltarusių kilmės, Radvilos savo dvarų turėjo dab. Baltarusijos teritorijoje. Viskas taip susipainioję buvo, kad dabar neatpainiosi ir nereikia. Tegu baltarusiai naudojasi Vyčiu, juk LDK ir jų valstybė. Graži man jų vėliava. Lietuviai ir rusėnai buvo labai susiję. Va štai lietuviai savo rašytinės kalbos neturėjo, tai rašydavo slaviškai ar lotyniškai.
@Vox populi Na idomu. Padarom projekcija.
Baltarusiai/rusenai pradejo itakuoti ar kitaip inesti indeli/palikima I LDK tik nuo 17 amziaus iki 19.
Tai dabar zmogus stato nama - 2 metus uztruko. Padejo fundamenta, iskele sienas, padejo stoga ir kt. Atejo kits zmogus ir instate durys ir langus per 4 menesius. Ir sako - as turiu tokias pat teises I si nama kaip ir tu. Nieko tokio kad tu uztrukai 6 kartus daugiau ir darbu padarei bet mes turime tokias pacias teises I si nama.
Nors is esmes rusenu zemes buvo vasalines arba "buferines" zonas.
@Vox populi Tai reikia dar pasidometi tamsta. Nuo kada zemes tapo baltarusiai? Ogi po 1945 metu, dar 1912 (tiksliai ne atsimenu +/-) pasirase
sutarti RSFSR ir Lietuva - del demarkacijos zones pripazinimo. Tai yra kad dabartines zemes buvo lietuviu. Beveik visa siaures vakaru Baltarusija Tai Lietuvos istorines zemes. Buvo atiduotos po 1945 Stalino Deka - Baltarusijos Respublikai nesilaikant sutarties.
Tas pats su Lenkija - Augustavo, Suvalkai.
Lietuva maža valstybė, norėdama išsilaikyti turėjo paklusti šalia esančių didesnių reikalavimams, kaip regis ir su žalgirio mūšiu. Kas tęsiasi ir dabar tik aplinka kinta.
Šitas sisteminis pseudo istorikas toks pasakų žinovas ,kad o jetau Marija
@Nebejuokink Beje pačių istorijos studentų labai gerbiamas. O patsai ką bendra su istorijos mokslu turi?
@Nebejuokink Jis greit paskelbs , kad ir baltai atsirado is zemaiciu ! Ekspedicijoj plauke su uzrasu ant maikes "PROFESORIUS " ? Reiketu patikrint : Gal ir ant siknos jis uzsirases : "Profesorius " ??!
Kur jie buvo, kai subyrėjo carinės rusijos imperija, kodėl neskelbė nepriklausomybės? Buvo ten gal pora inteligentų, kurie tai bandė padaryti, tik kad nebuvo jokios tautinės savimonės, ne tik litviniškos, bet ir baltarusiškos. Cholopams laisvės nereikėjo.
Visus gudus varyt namo nedelsiant
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų