• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dėl vandenyje pastebėto ryklio Gran Kanarijoje buvo uždaryti trys turistų pamėgtos salos paplūdimiai. Gran Kanarijoje gyvenanti lietuvė Eglė pasakoja, kas įvyko, kad žmonės buvo apstulbę dėl tokio įvykio.

Dėl vandenyje pastebėto ryklio Gran Kanarijoje buvo uždaryti trys turistų pamėgtos salos paplūdimiai. Gran Kanarijoje gyvenanti lietuvė Eglė pasakoja, kas įvyko, kad žmonės buvo apstulbę dėl tokio įvykio.

REKLAMA

Ryklys buvo pastebėtas dar šeštadienį Gran Kanarijos saloje esančio Teldės miesto Melenaros paplūdimyje, rašoma  „Daily mail“ naujienų portale.

Dėl to buvo iškeltos raudonos vėliavos, o paplūdimyje poilsiaujantiems žmonėms nurodyta kuo skubiau lipti iš vandens.

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip ryklys plaukioja netoli paplūdimių

Sekmadienio rytą vietinės valdžios institucijos nurodė, kad ryklys atsitraukė, ir leido maudytis žmonėms. Tačiau jau po kelių valandų plėšrūnas vėl buvo užfiksuotas prie netoliese esančios Melenaros pakrantės.

Dėl to buvo uždaryti du Teldės miesto žmonių lankomi Melenaros ir Salineto paplūdimiai. Vėliau, pastebėjus ryklį jau kitoje vietoje, uždarytas ir trečiasis – San Augustino paplūdimys.

REKLAMA
REKLAMA

Apie pastebėtus ryklius socialiniuose tinkluose pasidalino ir vietinė Teldės miesto policija. Vaizdo įraše iš paukščio skrydžio užfiksuota, kaip kūjaryklių šeimai priklausantis ryklys plaukioja netoli paplūdimių

REKLAMA

Kituose socialiniuose tinkluose pasidalintuose žmonių vaizdo įrašuose matomi ir tokie vaizdai, kaip su maudymosi įranga plaukioja žmogus, o visai netoli jo pastebėtas per vandenį slenkantis ryklio pelekas. 

Galima rasti ir tokių vaizdo įrašų, kur ryklys prisiartina prie pat kranto.

Lietuvė pasakojo, kad iš pradžių žmonės buvo apstulbę

Apie pasirodžiusius ryklius naujienų portalui tv3.lt daugiau papasakojo ne vienerius metus Gran Kanarijoje gyvenanti lietuvė Eglė.

REKLAMA
REKLAMA

Moteris sako, kad iš pradžių dėl pirmojo pasirodžiusio ryklio Melenaroje žmonės buvo apstulbę, kadangi to kasdien neišvysi.

„Skaičiau, kad taip arti atplaukia medžiodami kitas žuvis kurios seklesniuose vandenyse gyvena“, – pasakoja Eglė. 

Visgi, Gran Kanarijoje gyvenanti lietuvė prideda, kad šių ryklių keliamas pavojus nėra didelis, kadangi jie nėra agresyvūs su žmonėmis.

„Pavojus yra labai menkas, nes jie nėra agresyvūs su žmonėmis. Bet eiti žaisti su jais, kai jie maistą sau medžioja, tai irgi niekas nerekomenduoja“, – aiškina Eglė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Teldės mieste vietiniai šio įvykio labai nesureikšmina

Tiesa, moteris priduria, kad Teldės mieste vietiniai šio įvykio labai nesureikšmina, kadangi jiems toks ryklio pasirodymas, nors ir ne kasdienis, tačiau nėra neįprastas.

O ir turistai šiose apylinkėse lankosi retai, kadangi Teldės savivaldybė laikoma neturistine zona. 

„Vietiniai, aišku, pasijuokė ir visokių GIF (aut. past. – Graphics Interchange Format) ir panašių socialiniais tinklais platinamų paveiksliukų prikūrė, bet tiek ir tos dramos“, – tvirtina Eglė. 

Gran Kanarijoje gyvenanti lietuvė priduria, kad šiuo metu paplūdimiai yra atidaryti ir žmonės juose vėl ramiai maudosi. 

Gerai,kad ne Putinas
jeigu žuvis mažesnė, tai žmogus žuvį suryja, jeigu žuvis didesnė, tai žmogų žuvis suryja
Pilnas vandenynas tų ryklių, iš aukščiau gerai matosi. Nepuola jie žmonių paprastai, neskanu ;)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų