Rašyti komentarą...
Ką padarė konservatoriai dėl Astravo, kai jie buvo valdžioje?.Kas atsakys mannnn .
Kodėl neparašot, kaip vyko pradžioje kaip projektavo statyti Astravo elektrine kokia valdžia vadovavo Lietuvai, tai tuos ir reikia kaltinti , kad susitarė ir kiek užsidirbo leisdami . Valstiečiai tada nevadovavo ir kuo čia siusti dabar ant jų pagalvokit gerai.
Konservatoriai maskuoja savo padarytas klaidas
Pasmirde kacapai lojat, lokit.
@Dublin - Kaunas Matyt pats pasmirdęs, kad, uodegą pabrukęs, išlėkei iš Lietuvos!
o kokie gi runkeliai be laiko uždarė IAE ? Ogi SISTEMINĖS partijos : socdemai, liberalai ir koncervai. Prisiminė dėdulė numiręs persti. Nebūtų Auštrevičius (o kaip jis gyrėsi !) pasirašęs tos debiliškos Besąlyginės kapituliacijos sutarties, būtume turėję Pigiausią elektrą Europoje. Bet , gerbiamieji, mes buvome pernelyg konkurencingi, galėjom atsiriekti per didelį gabalą nuo Europos stalo. Susivienijo globalstai, Rytų ir Vakarų, paspaudė mūsų skystimą ir tie pasidavė be kovos. Dabar šūkaloti vėlu
Nepirksim iš Baltarusijos -pirksim ta pačią elektrą per tarpininką.Bus antras pinde.Kad patriotai, tai tikrai,tik kam dirba?
Sunis loja o karavanas juda i prieki
Maciau, kaip konservatoriai stovejo prie Latvijos ambasados, kaltindami juos, kad jie pasidave ir parsidave, Kremliaus politikai. 30metu su dedule priesaky girdim ta pati.
Kodel jie negali atsiklaust tautos, o sprendzia patys? Visi ju priimti sprendimai atnese vien zala Lietuvai. Mes norim pigesnes elektros, o ne ju marazmu ir amzinos kovos su rusais.
@lietuve "tauta" per skambus žodis tamstos ribotam mentalitetui. Tamstai labiau tiktų pavadinimas "tamsi minia"
@lietuve Ponia One, matyt priklauso globaliu liberaliu konservatoriu "mentalitetui", tai tamstos poziuris i "tamsia" tauta - seniai zinomas.
Gali suknisti konservai pirk elektra
Visos salys nebijo tik musu duniai patys saves bijo. Geriau perpirkt elektra daugiau pinigu prisigrobs
@Lina "visos šalys" kur kas toliau :)
Į viršų