Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Šis stadionas, kaip melžiamas
Šis stadionas, kaip melžiamas
briedis, visos valdžios, manau, paragavo. Prieš keletą metų, griaunant senąją griuveną buvo išleista pagal to meto viešoje erdvėje sklandančias žinias keleta milijonų. Griovė, griovė ir niekaip nenugriovė. Paliko ir kitiems.Taip ir liko viskas už kadro. Ir vėl viskas iš naujo. Vėl be 40,4 milijonų, be stadiono ir vėl...keturis kart brangiau. Kas vyksta mūsų valstybėje?
Kur bl tie rusai ? Paleistų porą raketų į tą prakeiktą Šeškinės kalną - nebeliktų kur statyti. O tai ši afera, tuoj iš 50-čio aferos taps 100-čio.
gal žmonės pradės galvoti eis į rinkimus ir išrinks kitus ,o tuo tarybos narius patrauks atsakomybėn,nes taip toliau tęstis nebegali.
stadiono. Juk tų "statytojų" chebroje didelė dalis 'Stepukonių'.
Ostapui Benderiui neatseikejo atkato, tad ir kreipesi. Jeigu staiga nutrauks ta "kova", vadinasi gavo kiek susitare.
Puiku, gal reikalai pajudės
padaryk tvarką, išaiškink 40.4 milijonų dingimo schemą, kokiose kišenėse ar fondų fonduose nugulė. Manau,net ir durniui aišku, kad tai ne vieno žmogaus darbas, nors ir kaip padirbinėtų dokumentus. O ši istorija tokia slidi ir paini, kad į ją per daug niekas nekreipia dėmesio, slysta, kaip snarglys iš nosies ir kaltas tik vienas "bebenčiukas". Jeigu ta istorija bus išaiškinta, manau taip ir atsitiks, vertas būti ne tik aukščiausio įvertinimo, bet ir Prezidento posto.
Įtariu, kad nesiseka sklandžiai pasidalyti "Stepukonio milijonų".
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų