Rašyti komentarą...
malūne tu malūne
Nešk savo užpakalį iš seimo! Per tiek metų šūdo primalei pakankamai.
Kai tiek metų šalį valdė ir valdo vagys.
Protaujantiem ir taip aišku kad ,tas laivas per prievatą net žmoniu neklausė O Grybauskaitei visą turtą reikėjo konfiskuot pati su tuo laivu tegu plaukia o ne ant žmoniu sprandų mokesčius užkelia . Dar ir nato išlaykyti dar vienus,.Vienu žodžiu išdūrė liaudį per visus galus .O galėjome būti laisva tauta nepriklausomi ,Neutrali šalis, su visais prekiauti o ir su Rusija kaimyne draugauti , .O Dabar ka ponai už atlanto pasako ta ir lojam ,.putos drimba .

@Mastantis Kuriuo galu mąstai?
Kas tau sita debiliska straipsni padiktavo ir uzsake parasyt? Kremliaus torpedos? Dink is LR politikos koloborante
Politinė šiukšlė atsibudo
...prioritetas klestinti savo kisenes
O siaip, kas islaisvins lietuvius nuo 1990 m. "nepriklausomybes" - Vakaru vergijos? Kas islaisvins nuo NATO islaikymo? Kas grazins Rytu rinkas, abipusiai naudinga bendradarbiavima su RU? Kas bent BY tranzita issaugos? Kas sustabdys lietuviu isnaudojima, paaukojima priesiskumui su RU, BY vardan JAV interesu?
@Grigorij Į RU ir BY tau kelias atviras. Pirmyn! Užsisėdėjai.
@Siluva Siluva,
taip, skirtingai nuo jusu, laisvai ir demokratiskai masiskai issilakstanciu i airijas, uzsisedejau. Jus, "issilaisvine", neverti puikios M.Mikutaviciaus dainos "Trys Milijonai". Jums vis daugiau pasidaro ankšta Sventoje Marijos Zemeje. Kadangi 90-ais zadejot gyventi, gerbiant Morale, buti arsiausiais katalikais, o iki ausu iklimpot i savanaudiskuma, vartotojiskuma, nacionalizma, pamirstant bet kokia morale. Net "Rusa", kuris jums padovanojo besalygiska Visiska nepriklausomybe, su visu valstybiniu turtu, teritorija ir infrastruktura, su visisku kariuomenes isvedimu, klastingiausiai isdavet, kaip tikras Judas, kiauliskai atsidekojot arsiausiu vienpusisku priesiskumu, prisidengiant NATO. Prispaude prie nago tautines mazumas, is visur isvare "okupanto" kalba, norejot kurti savo, "lietuviska Roju". O spyga! Ne jums, martynai, Melynas Dangus! Vietoj "keliu dorybes", jus pasirinkot pragariska Baltijos Šunkeli, jo lenciugu uzdusinot Lietuva, pries tai deginot ja "Laisves" lauzuose. Taip tik belaisvinot savyje Zveri. Kitas pvz. - Suomija. Nors ji ir sunkiai kariavo su TSRS, bet iki siuol Labai gerbia Lenina, suteikusi jiems nepriklausomybe 1918. Suprate savo klaidas II Pasaulinio karo metu, Suomija itin susidraugavo su TSRS, RU, is to abipusiai naudingo bendradarbiavimo tik sriebia grietineles, lobsta, dar ir estams padeda. Ir tautiniu mazumu nespaudzia. Ir ziauriai sutaupo, apsieidama be narystes NATO, budama nepalyginamai saugesne uz kitas salis. Gi durnumas, priesiskumas Labai brangiai kainuoja!
Pradziai reiketu apkaltinti ir pakarti lietuviu ypac mylima didziausia visu laiku Lietuvos priese - Grybauskaite. Kas tai padarys?.. Lietuviai, skirtingai nuo manes, kitatauciu, ja rinko del priesiskumo RU ir "partizanu" liaupsinimo - tegul ir nubaudzia.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų