Rašyti komentarą...
Po zelionkos bus geriau patikekit
JO EGZISTUOJA PO LIANDZBERGIO
Jis SUKLYDO??? O ar tokios ,,klaidos" ne sadistiniu okupacinio karo nusikaltimu vadinamos?
Gyvenimas su putinu neegzistuoja.
@Egzistencijai ne tik su seneliu ir anuku ane mastik galva vaike
Vėl nematymas plačiojo pasaulio... Su Kinija, Indija, kone visa Azija ir net Afrika ir Lotynų Amerika(?) Vaikiški pastebėjimai: "...bandymas karą Ukrainoje paversti nauju „Didžiuoju Tėvynės karu“ iki šiol žlugo." Kas čia per su(si)reikšminimas?! Nedidelis tas karas Ukrainoje juk. Dviejų pasaulių pasistumdymas. Jei ir nieko nelaimėtų RF Ukrainoje - ar tai būtų "rusų" ir "trečiojo pasaulio" žlugimas? Didžiausias pralaimėjimas būtų - jei tai būtų kaip "Krymo karas" IX amžiaus pabaigoje, Rusijos sulaikymai... Tik tada Rusija buvo viena. Niekur nedingsta didžiųjų tautų "pasauliai" - net ir po perversmų... - tik Vokietija buvo kaip iškastruota... Jei rastųsi revanšizmas RF? Nepanašu...
Po putino prasidės rusijos atgimimas. Atsiras rusams noras greičiau išsivalyti nuo putino oligarchų. Ginkluoti rusai sunaikins didelę dalį oligarchų, kurių dalis bėgs į užsienį, bet jų turtus pasisavins gudriausi armijos generolai, kurie puikiai supranta, kad jiems vienintelis būdas išgyventi yra tam tikru laiku susidoroti ne tik su putinu, bet ir su Šoigu, Kadyrovu, Prigožinu, Gerasimovu. Jie prisidės prie ukrainos atstatymo, net leniną palaiduos, o putinas pavėjui bus išblaškytas. Putinas bus pripažintas atlikęs genocidą ne tik ukrainoje, bet ir rusijoje.
Siaip pasisiukslino ruskei baisiai, nemansu kad tuos urodus kasnors greitai pamirs. Bet kaip reikes gyventi po musu siuksliu konservu ka jie mums cia pridirbo, neaisku kada viskas susitvarkys , dar padlos per likusi laika sugalvos kaip mus nuskausminti :)
Yra didelė Štolco baimė prarasti finansavimą iš putino, Šrioderio baimė prarasti finansavimą iš putino, Merkel bijo prarasti finansavima iš [utino, Makronas bijo prarasti finansavimą ir t.t. Putino grobstoma ir dalinama rusija labai buvo dosni.
Lietuvoje egzistuoja gyvenimas, kam taip toli žiūrite!
nera puteno nera rusijos

Skaitomiausios naujienos
Į viršų