Vilniaus teritorinės muitinės (VTM) pareigūnai sulaikė kontrabandinių cigarečių, kurių vertė - beveik 18 tūkst. litų. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės sulaikytos.

Pasak VTM atstovės spaudai, trečiadienio naktį Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė į Lietuvą įvažiavusį automobilį "Alfa Romeo", kurį vairavo Baltarusijos pilietis A. M. Apžiūrėję įtarimų sukėlusį automobilį, muitinės pareigūnai už užpakalinės sėdynės atlošo atrado įrengtą slėptuvę, kurioje buvo 130 pakelių nelegaliai vežamų cigarečių už beveik tūkstantį litų.

Po kelių valandų tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė iš kaimyninės šalies žaliojo kanalo režimu parvykstantį mūsų šalies piliečio A. B. vairuojamą automobilį "Audi". Patikrinę automobilį, muitininkai nustatė, kad pilietis gabeno akcizinių prekių daugiau nei leidžiama.

Medininkų kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė įtarimų sukėlusį iš Baltarusijos pargrįžtantį automobilį "Volkswagen Passat". Naktį sieną kirtęs mūsų šalies pilietis J. B., ko gero, tikėjosi prasmukti muitininkų nepastebėtas. Tačiau po detalios automobilio apžiūros paaiškėjo, kad po automobilio bagažine įrengtas dvigubas dugnas. Iš slėptuvės muitinės pareigūnai ištraukė daugiau kaip du tūkstančius kontrabanda vežamų cigarečių, kurių rinkos kaina - per 14,5 tūkst. litų.

REKLAMA

Ankstyvą ketvirtadienio rytą tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai patikrai sustabdė dar vieną iš Baltarusijos pargrįžtantį mūsų šalies piliečio I. J. vairuojamą automobilį "Audi A6". Jį apžiūrėję už užpakalinės sėdynės muitinės pareigūnai atrado slėptuvę su beveik dviem šimtais pakelių cigarečių. Sulaikytos kontrabandos vertė - beveik 1300 litų.

Vilniaus Pašto pervežimo centre tikrinant siuntas, tarnybinį šunį Dora labai sudomino į Airiją paruoštas siųsti paketas. Pareigūnai detaliau apžiūrėję siuntinį, jame atrado septynis blokus palaidų ir į kukurūzų dėžutes sukaišiotų cigarečių, kurių vertė - daugiau kaip pusė tūkstančio litų.

Tai jau ne pirmas kartas, kai cigaretes bandoma paslėpti tarp kukurūzų. Vos prieš savaitę Doros dėmesį patraukė taip pat į Airiją siunčiamas paketas, kuriame į kukurūzų dėžutes buvo sukaišiota beveik tūkstantis palaidų cigarečių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų