Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
jokių dvigubų
uz dviguba ,nes tikrai nuo to niekam blogiau nebus.
skubiai UAB [LR], kol dar ne vėlu. Jei įves dvigubą [pilietybę], tai bus vėlu.
melas ir dar kartą melas.

Tai užsakytas melagingas straipsnis, kad apkvailinti, kad gyventojai neva už dvigubą [pilietybę], kad nekiltų pasipriešinimas kai bus suklastotas [referendumas]. Ir, kad bus suklastotas dabar nei neabejoju atsižvelgiant į šį straipsnį, t. y., pradėtą smegenų plovimą.

[Lietuviai], jei nepasipriešinsite dvigubai pilietybei, tuomet ruoškitės, išnyksite ankščiau negu maniau ir įvedus dvigubą, dings bet kokia galimybė išlikti, jei tokia apskritai dar buvo.

Tokia mano subjektyvi nuomonė.
@melas kuo islikti ? ka cia stumi ???
aišku, aš prieš neatsakingą pilietybės dalinimą. Štai pasižiūrėkite, kaip beviltiškai atrodo iš Britanijos rinkta seimo deputatė Asanavičiūtė, kaip ji balsuoja. Pirmiausia turi būti atsakomybė ir pareigos. O dabar masiškai, pažeidžiant įstatymus, dalinama pilietybė "išrinktosios" tautos žmonėms. Propagandistai netyčia išsiplepėjo, kad vien Izraelyje tokių virš 7000 (!). Po to mus verčia jiems mokėti duoklę. O kiek dar po visą pasaulį tokių, JAV? Po to toks šmeižikas kaip Grantas mus juodina prieš visą pasaulį, šmeiždamas mūsų tautos didvyrius. Valdžios reakcija - visiškas nulis, o turėtų bent pilietybę atimti
Aš prieš daugybinę pilietybę, aš už piliečių daugybę. Skatinkite gimstamumą, ir ne vien tarp atvykusių musulmonų.
mano pareiga balsuoti prieš daugybinę pilietybę, nes aš esu lietuvis.
Taip... Dar Chu-lo dukros neturi Lietuvos pilietybės... Negerai...
Turi būt klausimas kodėl žmonės neina balsuoti. Ar tai niekam iš valdžios nerūpi, Kodel?
Pagal mano apklausos duomenis dvigubai pilietybei nepritaria 100 proc. apklaustuju…. Valdzia sake, kad rengs referendumus tol, kol gaus pageidaujama atsakyma. Ta ir daro. Dar ir formuluote gudriai susuko, kad iskart nesuprastum, apie ka kalba…. Kad tik apgaut, isdurt ar kitaip sumenkint eilini pilieti….
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų