Paslaptingai prieš dvi savaites dingusio Anykščių rajono Ažuožerių kaimo gyventojo 22 metų Eridano Paušos paieškos atnaujintos, tačiau policininkų pastangos bevaisės.

Vakar Anykščių rajono policininkai, pasitelkę kinologą su šunimi, ieškojo birželio 28-ąją pradingusio anykštėno Molėtų rajone.

E.Pauša dingo po konflikto su drauge V.š. Nieko artimiesiems nepasakęs, vyras išvažiavo sugyventinei priklausančiu automobiliu „Renault Espace“.

Moteris parašė pareiškimą Anykščių policijai, kad buvęs jos gyvenimo draugas pavogė jai priklausantį automobilį. Paskelbus „Renault“ paiešką, automobilis buvo rastas toli nuo Ažuožerių, Molėtų rajono miške, prie Stirnių kaimo.

Automobilyje E.Paušos nebuvo. Vyras nebeatsiliepė ir mobiliuoju telefonu.

Susirūpinę dingusiojo artimieji, tėvai ir brolis paprašė policijos pradėti jo paiešką.

Anykščių rajono policininkai su giminėmis ir draugais apšniukštinėjo apylinkes, kur buvo rastas automobilis, tačiau E.Paušos pėdsakų neaptiko.

E.Pauša dirbo langų gamybos įmonėje darbininku. Su savo drauge V.Š., auginančia dukrytę iš pirmosios santuokos, buvo įsigijęs butą, planavo kartu gyventi. Tačiau pora kivirčydavosi dėl E.Paušos girtavimo.

Anykščių rajono policija bando išsiaiškinti, ar E.Pauša nesislapsto.

Neatmetama galimybė, kad jis pasitraukė iš gyvenimo.

Vietos gyventojai būgštauja, kad jauną vyrą suvesti sąskaitas su gyvenimu galėjo paskatinti iš banko paimta paskola, kurios jis neįstengė grąžinti.

REKLAMA

Anykščių rajone tai jau antras paslaptingas dingimas.

Pernai liepos mėnesį Debeikių seniūnijoje Aušros kaime be pėdsakų dingo aštuonerių metų berniukas Modestas Semėnas.

Jo motina tvirtina, kad prieš vidurdienį vaikas iš namų išvažiavo dviratuku. Lengvą protinę negalią turėjęs berniukas neva buvo pastebėtas toli nuo namų miegantis autobusų stotelėje, tačiau ar tai tikrai buvo jis, neaišku. Nors buvo išžvalgyti didžiuliai miškų masyvai, vietovė iš oro apžiūrėta skrendant su parasparniais, nei berniuko, nei jo dviratuko iki šiol nepavyko rasti.

Genė Slickienė


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų