Rašyti komentarą...
Kad ateina ekonomikos recesija jau matome. Tačiau nuo mūsų valdžios veiksmų labai daug priklausys kaip mes tai pajausime. Valdžia turi visus svertus ir galimybes sušvelninti recesijos padarinius. Nekilnojamo turtu burbulo sprogimas yra normalus reiškinys, nes žmonės yra prarade sveiką protą ir prisipirke po keletą namų, butų, prisipirkę žemės sklypų. Tad vieni neturi nieko, o kiti turi niekam nenaudojamo turto begales. Jei valdžia bus proitinga, tai labai parasta įvedus nekilnojamo turto mokestį šią problemą išspręsti. Darbo rinkos susitraukimą irgi galima suvaldyti, mažinant mokesčius ir skatinant ekonomikos augimą. Trūkstama biudžeta bandyti rinkti per prabangos mokesčius tai yra nekilnojamo turto, progresinius mokesčius. MAžinant valdininkų skaičių ir jų apetitą galimą sutaupyti ne vieną milijoną. Tad protingai valdant tikrai galimą nepajausti jokios ekonomikos recesijos. O seimas gali tik užsitarnauti gyventojų palankumą ir būti gerbiamas, o ne keikiamas.
Ko tyli Juknevičienė ir nesipiktina,kad ruskiai nori nuversti esamą valdžią?Ir aišku įvardinti tautos priešus,dirbančius Putinui.
Nieko čia ne degina tik du isterikai aiškina,kad niekas ne turi teisės jų kritikuoti ir ir ko nors reikalauti,Pagal Šimonytę jos ministrai dirba tik jai ir Lansbergiui ,kiti jų kritikuoti,reikaaluti iš jų ne turi teisės,Abu vaidina pasaulinio masto politikus o viduriuoja savo kieme ir dabar nesuprantama kodėl viską drabsto ant seimo,Tik klausimas jei beveik visi vyriasybės ministrai yra ir seimo nariai,tai kaip ministrai jie gei o kaip seimo nariai tai blogi?
Pati prasčiausia vyriausybė.
Pati prasčiausia vyriausybė.
Kokie nevykėliai rinkėjai tokius savanaudžius išrinko. Lips per visų galvas ir savų, bet lovio palikti nežada.
o protas koks?
Čia kliūva ir gudruolis Gentvilas ir Bakas ir kt. Bet jiems priesaikos ždžiai nieko nereiškia,nes gražinti pinigėlių neskuba. Kai prirems teisėsauga tada. O kiek tai kainuos,išrinktiesiems nerūpi, apie sąžinę čia nėra ką ir kalbėti.
Egoizmas, arogancija ir cinizmas vienija šiuos du valdžios atstovus. Tokie skandins ir savus vardan savimylos.
Pažiūrėjau tas 2020-2021 m deklaracijas. Su transportu kaip ir aišku, bet po 4000-5000 išleileidžiama grafoje ,,suvenyrai (išduodami iš sandėlio),, gal kas žino, kas čia yra ?
kur saziningi politikai...
kur saziningi politikai...
Pagaliau paskelbkit sarasa tu savivaldybiu saziningus tarybos narius, kurie nesukciavo, nevoge is biudzeto lesu, kuriems islaidoms uzteko iki 100 eur per men., nes jau bloga darosi skaitant apie tuos politikus sukcius...
Visi sauke kad reikia vyt senius is valdzios, kad turi ateiti jaunimas gelbet sali, tai ar dabar matot, kad labiausiai sukciavo jauni politikai, net uzimantys aukstas pareigas, baisu, nes Lietuva be ateities, pasirodo vaikai taip pat vagia kaip voge ir ju tevai, tam jie ir lenda i valdzios strukturas kad galetu sau kazka susikombinuoti...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų