Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Balsuosiu už Zuoką, nes jis palyginti su dabartiniais vagimis, tai kaip Daktaras, palyginti su Sacharuko įvardintais veikėjais.
vor v zakone.
O aš manau" kad savarankiškai mąstantys, išsilavinę ir pilietiškai atsakingi vilniečiai NEbalsuos uz Zuoka." gali tik vagys ir juos mylintys.
visi politikai yra šunsnukiai. tą žinant, verta rinkt daugiausia iniciatyvų ir parako turintį šunsnukį. tad aš už Zuoką. :)
Zuokas nerimsta ir vis dar nori buti valdzioje. Bet per daug akivaizdu, kad Lietuvos zmones pavargo ir nori tvarkos bei teisingumo!!!
Tai ar bus leista zekams?
zuokas vienintelis kuris zino ko reikia vilniuj ir tikrai padarys kad visiems atlyginimai butu bent jau trys tukstanciai i rankas. as uz zuoka!
Vagis grizta ant balto zhirgo kiaules akimis
vagys grysta
tikrai techniškas ,duok/imk situacinio "žaidimo" neoficialus lyderis.Ima laaabai galantiškai.Pasiima - taip pat.
„Abonentas" grįžta?