A.Butkevičius pasakė, kas dabar laukia jo įpėdinio partijos pirmininko poste

Didžiausios Lietuvoje Socialdemokratų partijos pirmininku išrinktas G.Paluckas pirmiausia turės suformuoti komandą ir įgyti partiečių ir visuomenės pasitikėjimą, sako dabartinis partijos lyderis Algirdas Butkevičius.

„Kiekvieno pirmininko tikslas yra suburti vieningą komandą, įgyti pasitikėjimą partijos bičiulių ir, svarbiausia, Lietuvos žmonių“, - BNS šeštadienį sakė A.Butkevičius. Pasak jo, Seime nedirbančio G.Palucko taip pat lauks iššūkis dirbti su parlamento Socialdemokratų frakcija. „Kadangi (G.Paluckas) nėra Seimo narys, vis tiek aš manau, kad jis turės dalyvauti ir frakcijos posėdžiuose, (...) ir organizuoti valdybos posėdžius tikriausiai Seime“, - kalbėjo buvęs ministras pirmininkas.

Antrajame tiesioginių pirmininko rinkimų ture G. Paluckas varžėsi su ūkio ministru Mindaugu Sinkevičiumi. Preliminariais duomenimis, G.Paluckas rinkimuose surinko 5190, o M.Sinkevičius - 4781 balsus. Šiuos rezultatus per tris dienas dar turės patvirtinti LSDP pirmininko rinkimų komisija. G.Paluckas per rinkimų kampaniją žadėjo pakeisti didžiąją dalį partijos vadovybės, jeigu būtų išrinktas. A.Butkevičius jo pažadus vadino radikalesniais nei M.Sinkevičiaus, tačiau teigė nesibaiminantis, kad gali nebelikti partijos elite.

REKLAMA

„Aš niekada nesibaiminau, nes mano gyvenimo kelias yra toks, kad niekada nesiveržiau į jokias pareigas“, - BNS sakė socialdemokratų lyderis. „Niekada netrukdysiu, o jeigu būsiu reikalingas, aš visada padėsiu. Niekada nebuvau žmogus, kuris vadovautųsi pavydu, neapykanta ar kerštu“, - pridūrė jis. G.Paluckas partijos pirmininko pareigas pradės eiti gegužės 6 dieną socialdemokratų suvažiavime.

Kalbėsis su S.Skverneliu

Vyriausybės darbotvarkėje turi atsirasti daugiau socialdemokratų prioritetų, sako šeštadienį išrinktas naujasis partijos pirmininkas Gintautas Paluckas. Anot jo, valdančiajai daugumai priklausantys socialdemokratai taip pat norėtų daugiau dialogo su koalicijos partneriais „valstiečiais“.

„Mūsų, kaip socialdemokratų, politiniai prioritetai - Vyriausybės darbotvarkėje, Vyriausybės programoje ir priemonių plane. Kitas dalykas, santykiai. Bendravimo formatas, jis turi būti nuolatinis, koaliciniai pasitarimai, vadovybės pasitarimai, o ne proginiai, kai įtampa pakyla tiek, kad jau veržiasi per kraštus į viešumą“, - spaudos konferencijoje sakė G.Paluckas.

Politikas tvirtino pirmadienį susitiksiantis su ministru pirmininku Sauliumi Skverneliu aptarti šių klausimų. Pasak jo, susitikimas su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderiu Ramūnu Karbauskiu kol kas nėra suderintas.

Žinutė teisingumo ministrei

Socialdemokratų deleguota teisingumo ministrė Milda Vainiutė turi būti aktyvesnė žmogaus teisių klausimais, sako šeštadienį išrinktas naujas partijos pirmininkas Gintautas Paluckas.


Rašyti komentarą...
D
Delta
2017-04-22 18:44:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paluckas gal ir geriau (juk priklausė JKL, tik senstelėjęs pasuko klystkeliu), bet socdemų partijoje niekas iš esmės nesikeis, kol ten lindės tokie ideologiniai zubrai kaip Šiaulienė, Bradauskas, Vėsaitė ir kt. eldėdėpistai.
Atsakyti
-1

I
Informuoju
2017-04-23 01:48:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pranesu,kad Lietuvos Respublikos krasto apsaugos ministerijos darbuotojai,is NATO bustines Briuselyje valdo kosmini palydova.Prie kosminio palydovo yra pritaisytas ginklas.Ar nenoretu Lietuvos Respublikos prezidente Dalia Grybauskaite,kad as jai i burna sukisciau Lietuvos valstybine veliava.Lietuvos Respublikos prezidente Dalia Grybauskaite,nesimaisyk man po kojomis.
Atsakyti
0

A
Agentas
2017-04-23 06:28:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pranesu,kad Lietuvos Respublikos krasto apsaugos ministerijos darbuotojai,is NATO bustines Briuselyje valdo kosmini palydova.Prie kosminio palydovo yra pritaisytas ginklas.Ar nenoretu Lietuvos Respublikos prezidente Dalia Grybauskaite,kad as jai i burna sukisciau Lietuvos valstybine veliava?Lietuvos Respublikos prezidente Dalia Grybauskaite yra kale,kuriai reiketu tai padaryti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų