Kelių sostinės daugiabučių gyventojus sukiršino vienos poros itin atvirai demonstruotos sekso scenos. Savo bute, prie lango, pasimylėję vyras ir moteris kalami prie kryžiaus neva dėl to, kad tai darė matant mažamečiams. Tačiau kita dalis gyventojų stoja į poros pusę, esą kiekvienas už uždarų durų darome, ką norime.

Vilniaus daugiabučiai (nuotr. Fotodiena.lt)

Vilniaus daugiabučiai (nuotr. Fotodiena.lt)

Į skandalą veliama policija kol kas laukia oficialių skundų iš gyventojų, ir tada žada spręsti, baus atvirai jausmus rodančią porą ar ne. Tiesa, tai padaryti, kaip prisipažįsta pareigūnai, nebus paprasta. Įspėjame, reportažas skirtas suaugusiems.

Daugiabučio gyventojai nutarė pasidalinti ir vaizdo įrašu. Jame matyti, kaip pora nusimetusi drabužius iš pradžių glėbesčiuojasi virtuvėje, o vėliau keliasi į kitą kambarį ir ima mylėtis. Visa tai, kaip stebisi priešais esančio daugiabučio gyventojai, daroma prie langų be užuolaidų. Tad jau netrukus pasibaisėjusi, mažų vaikų turinti šeima, socialinėje erdvėje puola prašyti pagalbos.

„Žmonės, reikalingi jūsų patarimai. Name priešais, gyvena ištvirkusi porelė. Pastoviai vaikšto arba tik su apatiniais, arba išvis nuogi. Neturi nei užuolaidų, nei žaliuzių. Vakar mano sūnus pamatė, kaip atsistoję virtuvėje priešais langą, moteris darė oralinį. Aišku, pasipylė klausimai, kas, kam, kodėl ir kaip. Tada visas veiksmas persikėlė į saloną ant sofos irgi priešais langą. Ką daryti su šitais iškrypėliais. Kodėl maži vaikai turi žiūrėti į jų nuogus užpakalius. Patarkite prašau. Kviečiau policiją, bet neatvažiavo“, – socialiniame tinkle piktinosi moteris.

REKLAMA

Pasipiktinusi šeima nenori viešintis, bet laiške aiškina, esą priešais esančiame daugiabutyje nusimetę drabužius vyras ir moteris taip rodosi jau ne pirmą kartą. Ir neva taip tvirkina mažamečius.

Gretimame name gyvenantys žmonės pro langą tokius vaizdus sako matantys kone kiekvieną dieną ir jau gerą pusmetį. Ir teigia, kad apsirengusios šios porelės nematė niekada. Ir štai todėl kantrybės netekę žmonės nusprendė kreiptis į policiją.

Tačiau tą patį vakarą policijos šeima nesulaukė. O porą prie kryžiaus kalą ne visi. Kai kurie, priešais besimylėjusios poros langus gyvenantys žmonės sako jiems toks vaizdas neužkliuvęs. Namo seniūnė ir iš viso stoja į porelės pusę, esą jauna šeima nieko blogo nedaro. Ir nieko blogo, kaip aiškina moteris, devynmetis pro langus be užuolaidų, nepamatė.

„Vyras ir moteris mylisi, myli, bučiuojasi. Kiekvienas jeigu tėtis ir mama nesibučiuotų prie vaikų, tai ką jis matytų. Jis nežinotų. Mes su vyru pradedam bučiuotis prie vaiko, mes specialiai tai darom. Kad vaikas matytų, kad yra meilė, kad kažkoks artumas“, – teigė porelę ginanti namo seniūnė Dalia.

„Nemačiau, kad mylėtųsi žmonės“, – sakė kaimynė.

„Iš tų žmonių pusės, kurie ten kažką daro, tai, manau, kad jie galėjo tiesiog uždengti langus. Nors tai ir jų privatus gyvenimas. Bet nu aišku, negražu, jeigu kažkas matė“, – patikino greta gyvenanti moteris.

Namo, kuriame vyko veiksmas gyventojai taip pat dalijasi į dvi stovyklas. Štai nuo svetimų akių nesislapsčiusios, bet su žiniasklaida nesutikusios bendrauti poros, kaimynė Dalia sako, kad šie žmonės labai tvarkingi, o esą savo bute gali daryti ką nori.

REKLAMA

„Jie net nesusimąsto. Jie galvoja, kad jų niekas net nemato. Tai reikėtų imti ir pasakyti, kad kažkam kažkoks diskomfortas“, – paaiškino Dalia.

Kiti gi sako, kad žmonės vis gi turi pasirūpinti užuolaidomis arba mylėjimusi ne prieš langus.

„Seksu daugiausiai užsiima nuomininkai. Jie atvažiuoja matyt, kaime nėra sekso. Reikia užuolaidas turėti, jeigu kultūringi žmonės gyvena“, – paprieštaravo vyras.

„Kol tai netrukdo aplinkiniams, tai jie turi teisę daryti ką nori, bet scenarijus kurį apibūdinat jūs, greičiausiai patenka po vieša erdve, ir vaikai tai matytų. Iš aplinkinių butų, iš kiemo, tai nelabai geras dalykas“, – mano moteris.

Štai todėl, kad kai kuriems žmonėms tokie vaizdai nėra geras dalykas, svarstoma vėl kreiptis į policiją. Policijos departamento atstovas aiškina, kad jeigu žmonės kreiptųsi oficialiai, pora gali būti ir nubausta. Nors situacija ginčytina, tad net ir policija suka galvą kaip bus pasielgta konkrečiu atveju. Mat tokios ir panašios scenos labai skiriasi viena nuo kitos. Aiškėja, kad mylėtis balkone negalima, o štai prie langų be užuolaidų galbūt ir nieko tokio. Kiekvieną situaciją, kaip aiškina policijos atstovas reikia vertinti atskirai.

„Privati erdvė yra žmogaus nuosavybė ir jis gali daryti, ką nori. Bet yra tam tikros išimtys ir niuansai. Jeigu jis daro neteisėtus veiksmus priešais langą, atsidaręs balkoną, kur gali akivaizdžiai matyti kiti žmonės, tai gali būti įvertinta kaip viešosios tvarkos pažeidimas. Ir už tai gali būti numatyta atsakomybė“, – sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

REKLAMA

Tiesa, būtina įvertinti ar tai žmonės daro sąmoningai, negerbdami aplinkinių, ar net nesusimąstydami, kad juos kažkas stebi. Be to, pareigūnai kaimynams rekomenduoja pirmiausia įspėti žmones dėl jų veiksmų, ir tik po to, jeigu jų elgesys nesikeis, pora gali būti nubausta pinigine bauda nuo trisdešimties iki šimto keturiasdešimties eurų.

Ką šiuo atveju mano minėta pora yra neaišku, mat bendrauti su žiniasklaida jie per savo kaimynę paskelbė nenorintys.

Vytas
2019-05-08 20:31:36
Už šito video paskelbima šį porelė galėtų video autorių paduot į teismą, čia jau sekimas skaitosi
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Erika 2019-10-06 15:43:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ta porelė matyt kitokiu būdu pasitenkinti negali,jie žinodami kad juos stebi geriau jaučiasi,esu mačiusi kaip nuogas vyras džiauna skalbinius balkone atsistojęs ant taburetės,kaip vyrai krato pimpalus krūmuose,tai nieko tokio ,nepatinka nežiūrėk.O kaimynam gyvenantiems priešais vietoj vakaro filmo,galima šauniai praleisti laiką arba prisijungti prie jų,manau patiktų.tokių nutikimų vyksta daug kur,gal tai jau normalu?   ATSAKYTI
Donatas 2019-06-25 18:35:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Keisti yra žmonės, kurie yra jau pusę metų nepatenkinti šia porele, kad jie savo bute prie savo langų vaikšto nusirengę. Jei jiems nepatinka matyti šią nuogą porelę, tai tada kokio velnio jie žvalgosi į tos porelės langus? Tegul žiūri į tuos langus, kuriuose nematys nuogų porelių. Patys tėvai yra kalti, kad jų mažamečiai vaikai mato tą nuogą porelę. Jei tėvai uždraustų savo mažamečiams vaikams žvalgytis į to buto langus, tai tie vaikai nebematytų tos nuogos porelės. Jei tai porelei patinka savo bute vaikščioti nuogiems prie langų be užuolaidų tai tegul ir vaikšto. Jų niekas negali nubausti, nes tai yra ne jų problemos, kad juos kažkas mato nuogus. Tai yra tų žmonių problemos, kurie žvalgosi į tos nuogos porelės langus. Jei turėčiau galimybę būčiau tos nuogos porelės advokatas ir ginčiau juos. Ir aš dažnai savo bute vaikštau nors ne nuogas, bet vien tik su triusikais neužleides užuolaidų. Jei kas nors taip mane pamatytų vaikštant, tai čia ne mano problemos. Kaip man patinka taip ir vaikštau savo bute.   ATSAKYTI
Rokas 2019-05-15 22:17:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vaikus reikia prižiūrėti ir dengti savo langus, o ne kaimynų.    ATSAKYTI
Vitalijus 2019-05-11 19:57:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
nereik pavydet   ATSAKYTI
Marius 2019-05-11 11:12:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Pavydi žiurkės kad jos negauna. O, kad vaikai mato, tai valio, turės suvokimą iš kur vaikai randasi. Nepatinka, patys užsidenkit žaliuzes. Ir prie ko čia iškrypėliai? ta supermamytė biški perdeda, sakyčiau čia jinai iškrypus, kad filmavo juos.    ATSAKYTI
To Marius 2019-05-11 11:44:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
O vaikai atsiranda čiulpiant prie lango??? :DDDDD    ATSAKYTI
Spek kas 2019-05-11 01:02:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Cia žiuriu dauguma kurios prieš tai iš mamyčiu klubo. Turi vaiku bet bybio nera mačiusios nes tik patamse ir tik po koldra tai daryt reikia :D    ATSAKYTI
No name 2019-05-10 21:29:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Pačios niekas neiškruša gerai tai aikčioja čia iš pavydo. Apolionija kažkokia. Eik dabar į bažnyčią kryžium pagulėti kad "tokį vaizdą" so akim pamatei.    ATSAKYTI
To no name 2019-05-10 22:28:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Esme tame kad vaizda pamate mazas vaikas. Ar neskaitete straipsnio? Turbut nei vienas normalus tevas nenoretu, kad ju vaikas pamatytu toki vaizda.   ATSAKYTI
Jonas 2019-05-10 19:06:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Tuoj ir šikt per langą pradės   ATSAKYTI
Kur ritasi pasaulis 2019-05-11 01:10:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Na su sexu ir šikimu tai čia tik pydarastai panašumu gali įžvelgt...   ATSAKYTI
Sara 2019-05-10 17:50:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O. Kur yra tas filmas?   ATSAKYTI
olia 2019-05-10 16:43:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Na tikrai,ko zoureti i svetimus langus?! Mano butas,ka noriu,ta ir darau,jei niekam netrukdau,o kaimynai matyt neturi ka veikti,tai ir ziuri i svetimus langus,atsakymas-nepatinka,neziurek!   ATSAKYTI
Vida 2019-05-10 22:29:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tai jus taip galvojate, bet istatymai reglamentuoja kitka ;)   ATSAKYTI
Artgur 2019-05-11 21:02:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tai cia norejo issiaiskinti kas pletkavoja, kas stebi viska, issiaiskino.laikas nuo manes tai porai   ATSAKYTI
Tas pats 2019-05-10 14:27:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Nežiūrėkit į svetimus langus   ATSAKYTI
Koma 2019-05-10 13:50:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Gera pornucha. Nereikia per telika ziuret    ATSAKYTI
Nu jo 2019-05-10 09:27:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kazkoks riebus diedas, siekdamas kad jam nenusileistu, atsistojo prie lango. Dar ir boba kazkokia apvytusia pasistate... Visa laika galvojo, kad nenusileistu, o gavosi porno zvaigzde... Dabar gales dziaugtis slove ir zinomumu....   ATSAKYTI
Aras 2019-10-06 16:00:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Super komentaras:)   ATSAKYTI
Bbd 2019-05-10 08:51:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Debilizmas fotkina tik jau patvirke labai kai patys be sekso sedi :DDD   ATSAKYTI
Nu jo 2019-05-10 08:35:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Bet tai nesveiki zmones, stebi ir tyciojasi puse metu is zmoniu... tai kodel nepasikalbejo su tais zmonemis patys, o kelia i soc. Tinklus ir padaro ale iskrypelius:D    ATSAKYTI
Danutė 2019-05-10 06:20:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kaimynas pavydi kad neturi su kuom užsiimti meile, arba jau nebegali"nebestovi".kaimyne.   ATSAKYTI
Danutė 2019-05-10 06:14:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kas čia baisaus jeigu žmonės myli vienas kitą.Kaimynas pavidi ,kad neturi sau poros ir neturi su kuom užsiimti seksu.Labai nuostabu , kad žmonės myli vienas kitą.Mylekytes ir kuom daugiau eikyte į balkoną savo namuose darau ką noriu.   ATSAKYTI
Nesvarbu 2019-05-10 06:57:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
O jųs skaitėte kad už tikius dalykus gresia bauda iki 140€? Tai čia pirma karta. O veliau dar didesne. Gyvenam visuomeneje ir nera taip, kad darau ka noriu. Negalima nei balkone, nei prie lango. Nesvarbu kad savo bute.   ATSAKYTI
Deividas 2019-05-10 00:31:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Uz toki paviesinima internetiniu mastu galima net i teisma paduot. Labai daug pinigu prisiteist, arba net pasodint uz platinima. Labai surizikavo ;)    ATSAKYTI
Teismas 2019-05-10 07:00:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Paduoti i teisma ir patirti dar didesne geda pries visa Lt, kai žiniasklaida prades skalbti ju apatinius ir paviesins ju tapatybe? Tik visiskas kvailys isdristu!   ATSAKYTI
Nebutina 2019-05-10 00:06:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Komentarus skaitau ir zvengiu. Geriau nei ponas Bynas :-D   ATSAKYTI
xxxxx 2019-05-09 23:38:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
kur jus cia matot mylejimasi> ...nuplerzejas diedas issizerges o k.....ciulpe .   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Palanga (nuotr. Gyčio Vidžiūno)
Savaitė užsienio kurorte kelių žvaigždučių viešbutyje su baseinu ir maitinimu ar tiek pat laiko išsinuomotame kambaryje pas Palangos močiutę? Susėdę ir paskaičiavę visas ...
Vasara
BNS pateikia svarbiausių ketvirtadieno naujienų Lietuvoje ir užsienyje apžvalgą: Viruso plitimas. Per parą Lietuvoje patvirtinti trys nauji koronaviruso ...
Teismas (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Teismas nurodė grąžinti prokurorą Julių Rėksnį į buvusias pareigas Vilniaus apygardos prokuratūroje, nes jam skirta nuobauda už tarnybinį nusižengimą buvo neproporcinga ...
Sergamumas Covid-19 lietuviams – nė motais: skristi bijo, bet gaili atostogų (nuotr. stop kadras)
Saulėtos atostogos Bulgarijoje apkarto šimtams lietuvių, nes išgirdę, kad nuo šiandienos grįžus į Lietuvą privaloma 14 dienų saviizoliacija, atostogaujantys tautiečiai prabilo ...
Istorinis įvykis Lietuvoje – pristatė unikalią, pirmąją pasaulyje skaitmeninę monetą (nuotr. stop kadras)
Istorinis įvykis numizmatams ir ne tik – Lietuvos bankas pristatė unikalią, pirmąją pasaulyje, skaitmeninę kolekcinę monetą LBCOIN. Naujiena skirta pagerbti 1918 metų ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų