Vilniečių kaimynai pasipiktinę – porelė mylisi prie neuždengtų langų

Kelių sostinės daugiabučių gyventojus sukiršino vienos poros itin atvirai demonstruotos sekso scenos. Savo bute, prie lango, pasimylėję vyras ir moteris kalami prie kryžiaus neva dėl to, kad tai darė matant mažamečiams. Tačiau kita dalis gyventojų stoja į poros pusę, esą kiekvienas už uždarų durų darome, ką norime.

Į skandalą veliama policija kol kas laukia oficialių skundų iš gyventojų, ir tada žada spręsti, baus atvirai jausmus rodančią porą ar ne. Tiesa, tai padaryti, kaip prisipažįsta pareigūnai, nebus paprasta. Įspėjame, reportažas skirtas suaugusiems.

Daugiabučio gyventojai nutarė pasidalinti ir vaizdo įrašu. Jame matyti, kaip pora nusimetusi drabužius iš pradžių glėbesčiuojasi virtuvėje, o vėliau keliasi į kitą kambarį ir ima mylėtis. Visa tai, kaip stebisi priešais esančio daugiabučio gyventojai, daroma prie langų be užuolaidų. Tad jau netrukus pasibaisėjusi, mažų vaikų turinti šeima, socialinėje erdvėje puola prašyti pagalbos.

„Žmonės, reikalingi jūsų patarimai. Name priešais, gyvena ištvirkusi porelė. Pastoviai vaikšto arba tik su apatiniais, arba išvis nuogi. Neturi nei užuolaidų, nei žaliuzių. Vakar mano sūnus pamatė, kaip atsistoję virtuvėje priešais langą, moteris darė oralinį. Aišku, pasipylė klausimai, kas, kam, kodėl ir kaip. Tada visas veiksmas persikėlė į saloną ant sofos irgi priešais langą. Ką daryti su šitais iškrypėliais. Kodėl maži vaikai turi žiūrėti į jų nuogus užpakalius. Patarkite prašau. Kviečiau policiją, bet neatvažiavo“, – socialiniame tinkle piktinosi moteris.

Pasipiktinusi šeima nenori viešintis, bet laiške aiškina, esą priešais esančiame daugiabutyje nusimetę drabužius vyras ir moteris taip rodosi jau ne pirmą kartą. Ir neva taip tvirkina mažamečius.

Gretimame name gyvenantys žmonės pro langą tokius vaizdus sako matantys kone kiekvieną dieną ir jau gerą pusmetį. Ir teigia, kad apsirengusios šios porelės nematė niekada. Ir štai todėl kantrybės netekę žmonės nusprendė kreiptis į policiją.

Tačiau tą patį vakarą policijos šeima nesulaukė. O porą prie kryžiaus kalą ne visi. Kai kurie, priešais besimylėjusios poros langus gyvenantys žmonės sako jiems toks vaizdas neužkliuvęs. Namo seniūnė ir iš viso stoja į porelės pusę, esą jauna šeima nieko blogo nedaro. Ir nieko blogo, kaip aiškina moteris, devynmetis pro langus be užuolaidų, nepamatė.

REKLAMA

„Vyras ir moteris mylisi, myli, bučiuojasi. Kiekvienas jeigu tėtis ir mama nesibučiuotų prie vaikų, tai ką jis matytų. Jis nežinotų. Mes su vyru pradedam bučiuotis prie vaiko, mes specialiai tai darom. Kad vaikas matytų, kad yra meilė, kad kažkoks artumas“, – teigė porelę ginanti namo seniūnė Dalia.

„Nemačiau, kad mylėtųsi žmonės“, – sakė kaimynė.

„Iš tų žmonių pusės, kurie ten kažką daro, tai, manau, kad jie galėjo tiesiog uždengti langus. Nors tai ir jų privatus gyvenimas. Bet nu aišku, negražu, jeigu kažkas matė“, – patikino greta gyvenanti moteris.

Namo, kuriame vyko veiksmas gyventojai taip pat dalijasi į dvi stovyklas. Štai nuo svetimų akių nesislapsčiusios, bet su žiniasklaida nesutikusios bendrauti poros, kaimynė Dalia sako, kad šie žmonės labai tvarkingi, o esą savo bute gali daryti ką nori.

„Jie net nesusimąsto. Jie galvoja, kad jų niekas net nemato. Tai reikėtų imti ir pasakyti, kad kažkam kažkoks diskomfortas“, – paaiškino Dalia.

Kiti gi sako, kad žmonės vis gi turi pasirūpinti užuolaidomis arba mylėjimusi ne prieš langus.

„Seksu daugiausiai užsiima nuomininkai. Jie atvažiuoja matyt, kaime nėra sekso. Reikia užuolaidas turėti, jeigu kultūringi žmonės gyvena“, – paprieštaravo vyras.

„Kol tai netrukdo aplinkiniams, tai jie turi teisę daryti ką nori, bet scenarijus kurį apibūdinat jūs, greičiausiai patenka po vieša erdve, ir vaikai tai matytų. Iš aplinkinių butų, iš kiemo, tai nelabai geras dalykas“, – mano moteris.


Rašyti komentarą...
V
Vytas
2019-05-08 20:31:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Už šito video paskelbima šį porelė galėtų video autorių paduot į teismą, čia jau sekimas skaitosi
Atsakyti
-15

E
Edita
2019-05-09 11:20:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nubausti reiketu zmogu kuris filmavo.
Atsakyti
-4

L
Lina
2019-05-09 03:12:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
As paduociau i teisma uz filmavima,cia gaunasi kaip snipinejimas be to nepista kaimyne siunta, o kas liecia vaikus uzsitraukit savo buto uzuolaidas ir apsaugosit savo vaikus
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (179)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų