Tai, ką padarė su merdėjančia kalyte – neįtikėtina: birs ašaros

 Juozo ir Valerijos mylimą augintinę ištiko baisi bėda. Įkandus erkei kalytė Mirta nustojo vaikščioti ir ėsti. Šeimininkų šuniukų laukimo džiaugsmą aptemdė mirties nuojauta. Iškvietus „TV Pagalbą“ gyvūnas skubiai buvo nuvežtas į veterinaro Pauliaus Morkūno kliniką. Ten paaiškėjo, jog kalė laukiausi net aštuonių šuniukų.

Tai, ką padarė su kalyte – neįtikėtina: birs ašaros
29

„Iš tikrųjų situacija buvo labai skaudi, nes nežinojome, ką mums gelbėti. Šuniukus ar bandyti mamą. Atvirai pasakius aš iš karto visas prakaite buvau. Niekada nepagalvosi, kaip turėtų būti, kol su tuo dalyku nesusiduri. Jausmas, kurį nežinau kokiu būdu būtų galima atkartoti. Labai tragiškas“, - situacijos sudėtingumą atskleidė P. Morkūnas.

Žiūrėkite, kokios būklės Mirta buvo paimta iš Juozo ir Valerijos:

Mažytė erkė šuniui sukėlė inkstų nepakankamumą, suardė raudonuosius kraujo kūnelius. Kraujas pasidarė labai skystas, todėl apsikrovė visi organai. P. Morkūno teigimu, todėl buvo itin sunku sustiprinti šuns organizmą.

Veterinarui išvežus šunį į Kauną, Juozas ir Valerija tikino buvo prarandą viltį, jog mylimą augintinį dar kada nors išvys.

REKLAMA

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tai, ką padarė su kalyte – neįtikėtina: birs ašaros

„Kai atvažiavo „TV Pagalba ji buvo labai prastos būklės, tikrai negalvojome, kad Mirta išgyvens. Namai dabar yra tušti, širdį tuštuma ir mes nežinome, ar mūsų Mirta yra gyva, ar negyva“, – atvykusi į laidos filmavimą kalbėjo Valerija.

Nors aštuonių šuniukų gyvybės P. Morkūnui nepavyko išgelbėti, jis kalytės šeimininkams pranešė ne ką mažiau džiugią žinią – Mirta ne tik šgyveno, bet ir vėl yra linksma bei gyvybinga.

Laidos tęsinį žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų