Nebijantiems blogo oro Palanga dabar – tikras lobis

 Dėl šalto birželio spjaudosi ir pajūrio verslininkai. Esą orai prie Baltijos geriausiu atveju primena pavasarį ar rudenį. Tiesa, iš to blogo yra ir gera žinia - nakvynė  kurorte dabar - pigiausia. 

Aikštelėje vos įvažiavus į Palangą nuomojamų būstų pasiūlymų – daugiau nei poilsiautojų, tiesa, ne visi nuomotojai laukia interesantų – dažnas tiesiog palieka automobilį su telefono numeriu.  

„Čia būtent susirenka privatus sektorius, močiutės mūsų vadinamos Palangos ir šeimininkai, kurie turi namus, kurie nededa į internetinius puslapius, į „bookingą“, į „prie jūros.lt“ ir visokius kitus, tiesiog patys šeimininkai ateina, susiranda poilsiautojus ir juos apgyvendina“, - atskleidžia „Palangos rūpestėlis“ valdybos pirmininkė Adelina Sabaliauskaitė.

REKLAMA

Pasak pašnekovės, birželis – pigiausias mėnuo poilsiui ir ypač toks, kol dar šalta – kainų niekas nekelia, be to, kurorte labai daug naujų būstų, tad pasiūla vis auga.

Pagal atstumą nuo jūros Palangoje verslininkai išskiria tris zonas – iki Vytauto gatvės, iki autobusų stoties ir miegamieji rajonai. Juose nakvynė žmogui gali kainuoti ir 3 eurus. Pirmiausiai užsipildo arčiausiai jūros esantys kambariai, o štai antplūdžio laukiama liepą.

Po šaltų ir lietingų dienų ši – bent jau saulėta, tačiau ir lauke, ir vandenyje – tik apie 14 laipsnių, didelis vėjas, tad kaba raudona maudytis draudžianti vėliava. Toks oras tinka tik jėgos aitvarų mėgėjams, o mėgstantys pasyvesnį poilsį mėgaujasi saule mieste.

Prastu oru kur kas daugiau lankytojų sulaukia turizmo informacijos centras – tenka ieškoti, kur praleisti laiką po stogu.

„Palangoje yra ne tik gintaro muziejus, yra ir kiti muziejai, vienas iš įdomesnių – insektariumas – tai specializuotas nariuotakojų zoologijos sodas, taip pat vienas iš įdomesnių yra suvenyrinių šunų muziejus, tiem, kurie domisi istorija, gali apsilankyt Jono Šliūpo muziejuje, taip pat neseniai legendinėj viloj „Anapilis“ duris atvėrė Palangos kurorto muziejus“, - vardija Palangos TIC atstovas Mindaugas Surblys.

Darbo dienomis pajūrio šilti orai nelepina, bet atsigriebti leidžia savaitgaliais, tada kurortas atgyja.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų