Rašyti komentarą...
Taip jau Lietuva yra juodoje zonoje. Norite, kad vaikai irgi sirgtu šitą nesamone. Mano manymu, valdžia nesupranta kaip bus sunku gryzti į mokyklas. Vidurkiai kris, nes mokytojai visus atsiskaitymus sudės i tas dienas kai vaikai bus mokykloje. Tai yra didžiulis spaudimas. Manau šiuos mokslo metus reiktų užbaigti nuotoliniu ir viskas.
Br to valdžia galėtų atsižvelgti į visą šalies situaciją, ir negūsti moksleivių į mokyklas.
Valdžiažmogiai, kada baigsit eksperimentuot su mūsų vaikais?
Ar jums su protu negerai?
Mokėmės nuotoliniu ir mokysimės, net nesiruošiam į šitą virusyną grižt...
Čia jums jau laikas ministerijon sugrįžus pradėt dirbt, užteks čia nuotoliniu šūdą malt !
Kaip nesupranta - pradinukus moko viena mokytoja, visus kitus daug mokytojų.
@Nuomonė Tai, kad ministerijos kletkai kažin ar kada dirbo mokykloj...
Jau taip sunku leisti pabaikti mokslo metus nuotoliniame. Jau geriau 5 kontrolinius per vieną dieną rašyt negu 1 ar 2 per visą savaitę
Nuo gegužės 11 dienos per Tv3 rodys naują Indišką serialą - „Tik tu - mano meilė“. Šią informaciją griežtai draudžiama kopijuoti, dalintis ir atgaminti be autoriaus leidimo (manęs ).

Serialo siužetas ..Po 2 metų
„Ranveer“ dabar yra laisvas ir tapo sėkmingu verslo magnatu nauju pavadinimu „RV“. Tuo tarpu Ishaani šeimai trūksta pinigų dėl jos tėvo Harshado mirties. Ishaani motina Falguni rodoma ištekėjusi už vyro Nitino Joshi po Harshado mirties. Jie kovoja už savo buvusį dvarą, kai jis pateikiamas aukcione, o „Ranveer“ galų gale jį perka, kai pralaimi savo bylą, kuri jiems būtų grąžinę visus pinigus. Sužinojęs Chiragas, jis palieka Ishaani jų vestuvių dieną, kai supranta, kad Ishaani nebebus turtingas.

Ranveeris sužino, kad jo motina Amba Vaghela yra bylos nesėkmės priežastis. Taigi, kadangi Ishaani vestuvių dieną yra viena, Ranveer savanoriai veda Ishaani, kad išgelbėtų jos šeimą, nors Ranveer anksčiau buvo įsipareigojusi vesti turtingą juvelyro Sanjeevo Zaaveri dukterį Ritiką Zaaveri. Ranveeris džiaugiasi, kad jo svajonė išsipildė ir jis pagaliau gali džiaugtis savo vaikystės meile Ishaani.

Tačiau Ishaani vis dar nemyli jo atgal ir išteka tik po to, kai motina jos maldauja ir supranta, kad Ranveeris yra vienintelis žmogus, galintis išgelbėti savo šeimą nuo skurdo. Vienpusė Ranveerio meilė ir pagarba Ishaani priverčia ją suprasti, kad yra tikimybė, kad jie bent jau galės grįžti į draugystę.

Chiragas, kuris dabar yra buvęs Ishaani sužadėtinis, grįžta palikęs Ishaani savo vestuvėse. Chiragas nori keršto iš Ranveerio, todėl jam pavyksta įtikinti Ishaani, kad tikroji jos tėvo Harshado mirties priežastis yra Ranveer. Ishaani iš pradžių juo netiki, bet Chiragas naudojasi daugybe savo išteklių, kad įtikintų, jog Ranveeris nužudė savo tėvą Harshadą. Ishaani skauda širdį ir dėl to karwa chauth dieną ji praleido visą dieną su Chirag, bandydama rasti daugiau įrodymų.

Tą pačią dieną Chiragas paleidžia automobilį per Šenelę, o jos brolis žada atkeršyti už sesers būklę. Vėliau Shenela atsibunda ir pasako broliui, kad ją bandė nužudyti mylimoji. Ranveeris, manydamas, kad Ishaani buvo kaltininkė, prisiima jai kaltę ir verčia mergaitės brolį manyti, kad Ranveeris ją paguldė į ligoninę. Tuo tarpu Chiragas bandė išprievartauti Ishaani, tačiau to nepadarė, tačiau jis uždėjo keletą žymių Ishaani kūne. Chiragas taip pat sako Ishaani, kad Ranveer nebuvo jos tėvo žudikas. Jis taip pat pasakoja, kad būtent Ranveeris jus suartino su manimi ir jūs mane mylite. Vėliau Ishaani bėga iš ten, tada Ranveeris sužino, kad Ishaani išėjo su buvusiu sužadėtiniu, o kai jis ketina susidurti su Ishaani, jį nušovė mergaitės brolis ir nuvežė į ligoninę. Kai jis guli komoje, Ishaani galutinai išreiškia meilę jam. Pabudęs jis prarado pasitikėjimą Ishaani. Ishaani sugrąžina Ranveerio meilę.

Ritika (dabar buvusi Ranveerio sužadėtinė) ketina vesti Ishaani pusbrolį Šarmaną, tačiau jis nutraukia jų santuoką, kaip tik tada, kai miršta Ritikos tėvas Sanjeevas Zaaveris, nes jo tėvas sužino, kad jo dukra Ritika yra nėščia. Chiragas ir Ranveeris kovoja nuošalioje vietoje, o Ishaani, sekęs porą, atvyksta rasti chirago kūno. Tikėdama, kad Ranveeris jį nužudė, ji prisiima kaltę ir patenka į kalėjimą, nuteistą vykdyti.

Po 6 mėnesių
Manoma, kad Ishaani yra miręs. Advokatas Shikhar Mehra, Ritika ir Ranveerio draugas, išgelbsti Ishaani gyvybę. Ritika gyvena kartu su Vaghela šeima kaip veikianti Ranveerio žmona dėl negimusio Ritika vaiko, o Ishaani pradeda gyventi Šikharo dvare kaip darbuotojas, bet jis ją myli. Netrukus visi sužino, kad Ishaani yra gyvas.

Ranveeris pasakoja Shikharui, kad Ishaani yra jo žmona, tačiau ji pasako Shikharui, kad ji paliko Ranveerį. Ji vis dar yra įsimylėjusi Ranveer, bet mano, kad jis yra Ritika vaiko tėvas, todėl, norėdama sustabdyti jo grįžimą pas ją, ji nusprendžia ištekėti už Shikhar. Tuo tarpu Ranveeris visomis išgalėmis stengiasi, kad Shikhar suprastų, kad Ishaani nėra jam tinkama mergina. Ji naudoja jį tik už jo pinigus, kaip tai padarytų aukso kasėjas. Kita vertus, Ishaani pasako Shikharui tikslią savo santuoką. Ishaani pasako Shikharui, kad ji neveda dėl to, kad myli, bet ji išteka, kad galėtų pereiti iš savo praeities. Šikharas taip pat ją supranta. Kiekvieną kartą, kai Ranveeris susiduria su Ishaani nevesti Šikharo, ji visada liepia jam galvoti apie savo reikalus ir reiškia neapykantą jam. jų santuokos dieną Ishaani sužinojo, kad Rithika yra pagrindinė kaltininkė. Ji nužudė ir Chiragą, ir jos motiną. Ji taip pat sužinojo, kad Rithika buvo nėščia nuo chirago vaiko. Bet kol Ishaani negalėjo nieko padaryti, Rithika ją nudūrė ir paliko mirti. Kai pasirodys, kad Šikharas gelbsti Ishaani, ji įsivaizduoja jį kaip Ranveerį. Kai Ranveeris ketino ištekėti už rithikos, Ishaani įsikiša. Rithika bando pabėgti iš ten manydama, kad Ishaani ją apnuogins. Bet Ishaani to nedaro, nes neturi jokių įrodymų. Ishaani bando daugeliu būdų priversti Ranveer ja pasitikėti. Bet Ranveeris to nedaro. Rithika pastatė žudiką, kad nužudytų Ishaani ant stogo, tačiau ji pati nušauta. Rithika praranda savo kūdikį dėl to ir kaltina Ishaani dėl to, kad kaltina ją nužudžius kūdikį. Kai Ranveeris paklausė apie tai žudiko, jis taip pat pateikia protingą paaiškinimą, kad Ishaani yra rangovas. Ishaani iš visų jėgų stengiasi priversti Ranveerį patikėti tikraisiais Rithikos motyvais, tačiau Ranveeris išmeta Ishaani iš savo namų. Kai Ishaani vėl grįžta ir bando priversti Ranveerį ja patikėti, jis emociškai šantažuoja ją skiriant skyrybas. Pagaliau Ranveeris tiki Ishaani, kai ji taip pat šoko paskui Ranveer upėje siekdama išgelbėti jį nuo savižudybės. Ranveeris sugauna Rithiką savo plane ir sužino iš jos tiesą. Pagaliau tiesa paaiškėjo, Ranveeris skuba pas Ishaani, kuris su šeima yra geležinkelio stotyje, išvykdamas į Barodą. „Ranveer & Ishaani“ pagaliau išreiškia savo jausmus.
@Tv3.Lt Nuekam neįdomu
Tegu tik eina į mokyklas
Kas vaiku neturi tas nesupras as ta sakau apie valdzia aukšte
Šimonytė ne valdžia!!! Ji tik tarnautoja , tegu nusileidžia nuo debesų. Nori pasigerint statistiką? Tai pasigerins, kai visus dykaduonius seime testuos kadieną!!!
kam vaikus grazinti į mokyklas bus geriau jei jie pabaigs mokslo metus nuotoliniu budu ir mano vaikas nori mokytis nuotoliniu mokslu jisai nuotoliniu dziaugesi .
@mmmmm Protingai pasakiai
Į viršų