Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas. Piotro Romančiko (ELTA) nuotr.

Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas. Piotro Romančiko (ELTA) nuotr.

Po žudynių Kaune Seimo nariai ir žinomi teisininkai tikina, kad pareigūnai nepakankamai gerai vykdė savo darbą. Kai kurie jų ragina svarstyti generalinio prokuroro Algimanto Valantino atsakomybę.

Užvakar Kaune įvykdyta dviguba žmogžudystė ir su ja susijusios aplinkybės visuomenei sukėlė nemažai klausimų dėl teisėsaugininkų galimų darbo spragų. Padėtį aiškinsis bei kaltų ieškos ne tik patys teisėsaugininkai, bet ir Seimas.

Smūgis prokuratūrai.

Generalinis prokuroras A.Valantinas vakar atsisakė pasakoti apie ikiteisminį tyrimą dėl dviejų žmonių nužudymo Kaune ir atskleisti su juo galbūt susijusios pedofilijos bylos aplinkybes. Anot jo, tokie tyrimai negali būti vykdomi viešai. "Jei nebus apčiuopiamo rezultato, jokių atsakymų apie šiuos tyrimus, faktų ir informacijos visuomenei negalėsime teikti", - pareiškė jis.

A.Valantinas tvirtino, kad tarnybinis patikrinimas dėl ikiteisminio tyrimo, susijusio su galimu Drąsiaus Kedžiaus mažametės dukters tvirkinimu, pradėtas esą siekiant išsiaiškinti padarytas klaidas. Generalinis prokuroras pripažino, kad įvykiai Kaune sudavė rimtą smūgį prokuratūrai. Tačiau jam nesinorėtų, kad ši istorija mestų šešėlį ant visų prokurorų. Klausiamas, ar neketina prisiimti atsakomybės už tragediją ir atsistatydinti iš pareigų, A.Valantinas leido suprasti, kad tokios galimybės nesvarsto. "Atsakysiu labai paprastai: jei mano pasitraukimas pasitarnautų tam, kad būtų išspręstos teisėsaugos problemos, tai man nekiltų klausimo", - aiškino jis. Toks klausimas A.Valantinui nekilo ir prieš kelerius metus šalį sukrėtus nelaimei Skuodo rajone, kai girtas policininkas mirtinai suvažinėjo tris mokinukus. A.Valantinas neišgirdo žuvusių vaikų tėvų prašymo ikiteisminį tyrimą dėl tragedijos perkelti iš Skuodo į Vilnių.

REKLAMA

Vakar A.Valantinas apsilankė pas prezidentę Dalią Grybauskaitė - susitikimo aplinkybės konkrečiau nekomentuotos.

Veikė per vangiai

Seimo pirmininkės Irenos Degutienės nuomone, tyrimą, lėmusį dvigubą žmogžudystę Kaune, dėl galimo mažametės tvirkinimo atlikę prokurorai dirbo nepakankamai gerai. "Kilus įtarimams dėl pedofilijos ir pasigirdus kaltinimams teisėjui prokuratūros veiksmai turėjo būti greitesni, kad patvirtintų arba paneigtų šį atvejį", - įsitikinusi ji.

Seimo frakcijos "Viena Lietuva" atstovas Vytautas Kurpuvesas parlamente inicijuoja laikinąją tyrimo komisiją įvykiams Kaune ištirti. Jis paruošė Seimo nutarimo projektą, pagal kurį komisijai būtų pavesta nustatyti, ar valstybės institucijos tinkamai narpliojo viešai paskelbtus kaltinimus dėl mažametės tvirkinimo. "Teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymo faktas bei aplinkybės yra šokiruojantys ir reikalaujantys parlamentinio tyrimo. Šio baisaus įvykio priežastys slypi ne vien galimai aplaidžioje teisėsaugos institucijų veikloje, jos yra gilesnės, būtinas platesnis tyrimas", - mano V.Kurpuvesas.

Ir A.Valantino atsakomybė

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto (TTK) pirmininkas Stasys Šedbaras nepritaria V.Kurpuveso siūlymui. Jo nuomone, atsakymus į klausimus, kilusius po tragedijos, galima rasti ir Seimo TTK. "Komitete dirba po 2 buvusius teisėjus ir prokurorus, 3 buvę vidaus reikalų ministrai. Ar Seime dar gali būti kvalifikuotesnė komisija? Stengsimės iki galo išspręsti šį reikalą", - patikino jis.

S.Šedbaras negailėjo priekaištų teisėsaugininkams. Jo nuomone, mažametės galimo tvirkinimo tyrimui privalėjo būti skirtas išskirtinis dėmesys ir pats procesas neturėjo būti vilkinamas. Seimo TTK pirmininkas įsitikinęs, kad byla neleistinai ilgai buvo įstrigusi Kauno apylinkės, vėliau ir Vilniaus apygardos prokuratūrose. Tinkamai nereaguota į viešumoje pasirodžiusius kaltinimus J.Furmanavičiui pedofilija.

REKLAMA

Jei pasitvirtins nuogąstavimai dėl prokuratūros neveiklumo, S.Šedbaras žada reikalauti pareigūnų atsakomybės. Jo nuomone, tuo atveju derėtų svarstyti ir generalinio prokuroro A.Valantino asmeninės atsakomybės klausimą. "Už sistemą visada atsakingas jos vadovas. Žinoma, jis neatlieka tam tikrų veiksmų, tačiau už juos atsako", - pažymėjo jis.

Padarė ne viską

Seimo vicepirmininko, teisininko Raimondo Šukio nuomone, kol vyksta tyrimas, derėtų susilaikyti nuo išankstinių kaltinimų teisėsaugininkams. Tačiau, anot jo, jau dabar matyti, kad pareigūnai toli gražu netobulai atliko savo darbą. "Paaiškėjus faktams, kad D.Kedys grasino ir apie tai buvo pranešta teisėsaugai, turėjo būti sprendžiamas klausimas dėl ikiteisminio tyrimo ir savigynai išduoto ginklo paėmimo", - aiškino R.Šukys.

Iškart po teisėjo J.Furmanavičiaus nužudymo pareigūnai turėjo kuo skubiau pasirūpinti kitų su pedofilijos byla siejamų asmenų saugumu. "Susisiekęs su pažįstamais teisėjais sužinojau, kad J.Furmanavičiaus pavardė minima skandale. Viską susiejau per 10 minučių. Manau, daugiau aplinkybių žinoję teisėsaugininkai privalėjo nedelsdami apsaugoti kitus susijusius asmenis, taip būtų buvę išvengta antros žmogžudystės", - sakė R.Šukys.

Įžvelgia nemažai klaidų

Buvęs generalinis prokuroras Artūras Paulauskas neskuba svaidyti kritikos strėlių į A.Valantiną. Esą atsakomybė turėtų būti proporcingai padalyta tarp visų su šia istorija susijusių teisėsaugininkų. "Žinoma, tam tikra atsakomybės dalis tenka ir prokuratūros vadovui", - sakė jis.

REKLAMA

A.Paulausko nuomone, tragedijos buvo galima išvengti, jei būtų buvę suskubta iš D.Kedžio atimti legaliai laikytus ginklus. "Viešas D.Kedžio kalbėjimas apie kerštą, necivilizuotus gynybos būdus teisėsaugininkams turėjo parodyti, kad šis žmogus gali ryžtis bet kam", - pažymėjo jis.

Vertindamas Kauno prokurorų pasiteisinimus, esą galimos pedofilijos tyrimas buvo atliekamas tinkamai, A.Paulauskas stebėjosi, kodėl byla buvo perduota Vilniaus teisėsaugininkams. "Kodėl tyrimas nebaigtas Kaune? Kodėl D.Kedys reiškė nepasitikėjimą Kauno prokurorais ir teisėsaugininkais? Matyt, tarp jų ne viskas buvo gerai", - spėjo jis.

Teisėsaugos institucijų darbo broką A.Paulauskas įžvelgia ir dėl to, kad J.Furmanavičiui viešai mesti kaltinimai pedofilija nebuvo nei paneigti, nei patvirtinti.

Kvepia skandalu

LŽ kalbintas žinomas advokatas Kazimieras Motieka abejojo, ar pedofilijos byloje prokurorai ėmėsi deramų operatyvinių priemonių: rinko įrodymus, skyrė ekspertizes ar atliko kratas. "Jei teisėsauga elgėsi biurokratiškai ir per tyrimą to nedarė, tai didelis skandalas", - pažymėjo jis.

K.Motieka stebėjosi, kodėl tik po skaudžios tragedijos Generalinė prokuratūra ėmėsi svarstyti, kas kaltas dėl metus iš vietos beveik nepasistūmėjusio tyrimo dėl mažametės galimo tvirkinimo. "Tyrimas turi būti kontroliuojamas nuo pat pradžių, vos sulaukus skundo, o ne įvykus tragedijai", - įsitikinęs advokatas. Jam susidaro įspūdis, kad kai kurie tyrimai atliekami susirašinėjimo lygmeniu.

Roberta TRACEVIČIŪTĖ

viktoras
2009-10-07 07:20:59
Seimas tur priziuret teisesauga ir generalinio prokuroro darba.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
vladas lukosevicius 2009-12-18 09:19:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
SIS LAISKAS ISSIUNTINETAS I VISAS UZSIENIO SALIU ATSTOVYBES.
As Vladas Lukosevicius, kreipiuosi i visas uzsienio atstovybes su pagalbos prasymu. Pries mane ir mano vaikus jau 10 metu vykdomas valstybinis teroras, kuri organizavo ALGIRDAS KATKUS, buves LRS nacionalinio saugumo ir ginibos komiteto pirmininkas. Jo nurodimu buvo organizuoti 3 pasikesinimai nuzuditi mane, 1999m., 2003m., ir 2008m. (po visu siu pasikesinimu buvai operuotas). Pries mano 3 mazamecius vaikus buvo organizuoti nusikaltimai, jiems nekarta buvo grasinama susidorojimu. Del visu siu nusikaltimu as nekarta kreipiausi i LRGP, i LRS zmogaus teisiu komiteta, i LRS vaiko teisiu kontroliere, kreipiausi ir i LR seimo narius, bet jokiu priemoniu nebuvo imtasi. As kreipiausi i LR Prezidenta V. Adamku su pareiskimu, kuriame isvardinau aukstu valstybes pareigunu nusikaltimus ir pateikiau irodymus, bet tyrimai nebuvo atlikti. Su panasiu skundu as kreipiausi ir i LR Prezidente D. Grybauskaite, bet tyrimai nepradeti. AS SAVO SKUNDUOSE ISVARDINAU AUKSTU VALSTYBES PAREIGUNU NUSIKALTIMUS, UZ KURIUOS JIE BUVO PAAUKSTINTI PAREIGOSE, JEI TAI SMEISTAS JIE TUREJO PILNA TEISE KREIPTIS I TEISMA, BET NE VIENAS NESIKREIPE, TIK BUVO ORGANIZUOTI UZPUOLIMAI.
Neseniai Lietuvoje nuskambejes pedofilijos skandalas, kai D. Kedis negalejo apginti 4 metuku prievartaujamo vaiko, tai maza dalis nusikaltimu kuriuos nebaudziamai vygdo iskrypeliai, sadistai Lietuvoje . Lietuvoje as kreipiausi i visus laikrascius ir televizijas, man buvo pazadeta, kad paviesins mano pateiktus faktus su visais irodymais, bet viskas buvo uzciaupta. Tik po visu kreipimusi pasikartodavo uzpuolimai, kuriuos prokurorai uzciaupdavo. As kreipiausi, kad buciau iskviestas liudininku saugumiecio Paciuno nuzudymo byloje, kuris buvo ismestas per langa Breste, po sio kreipimosi buvau uzpultas su peiliu, as suspejau prisidengti su ranka nuo peilio, po operacijos nevaldau 4 kaires rankos pirstu. Prokurorai tai traktavo kaip nedideli chuliganizma. As turiu surinkes daug irodymu apie 3 teiseju nusikaltimus, su siais irodymais kreipiausi i LRGP, bet tyrimus atsisake atlikti. Jei imanoma, isplatinti sia medziaga demokratinese salyse busiu dekingas, gal tik po to Lietuvoje kas nors pasikeis. AS KREIPIUOSI I VISAS UZSIENIO SALIU ATSTOVYBES SU PAGALBOS PRASYMU, NES MAN IR MANO 3 MAZAMECIAM VAIKAM GRESIA RIMTAS PAVOJUS. VLADAS LUKOSEVICIUS. Vilnius. Tel. 867704339
   ATSAKYTI
vladas lukosevicius 2009-12-18 09:19:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
GAL LAIKAS SUŽINOTI APIE SAVIVALDYBĖS IR R. ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS KURIUOS BANDO NUSLĖPTI LRGP

Mano vaikams pastoviai buvo grasinama susidorojimu, jiems grasindavo vaikų motina RIMA ANDROSOVA, bet jos nusikaltimus bandoma nuslėpti. 2004m. po grasinimų vaikui ji neteisėtai buvo apgyvendinta „Vaiko ir Motinos Pensione“, apie tai žinojo ir direktorė N. Dirsienė, bet viską slėpė, kodėl pas ją nebuvo iškarto paimtas vaikas ? Pensione R. Androsova užpuolė svetimą vaiką net 2 kartus, mušė ir grasino nužudyti, šie faktai irgi nuslėpti. Vėliau vaikam pastoviai buvo grasinama susidorojimu, buvo daužomi langai, televizoriai. Apie tai žinojo ir vaiko teisių inspektorė R. Valančienė, bet viskas buvo slepiama.
2006m. Gretimame savivaldybės socialiniame būste neteisėtai buvo apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Šio buto savininkas GINTARAS BERTULIS neteisėtai buvo perkeltas į svetimą socialinį butą „PILAITĖJE“, o jo bute buvo apgyvendintas G. ULEVIČ, kuris pradėjo terorą prieš mane, ir kuris vyko net pusantrų metų. Aš buvau sumuštas net 4 kartus, buvo sumušta jau 4 mėnesį nėščia mano sugyventinė. Tik po skundo į STT, provokatorius buvo iškeldintas, o į savo butą sugražintas G. BERTULIS. (tyrimai neatlikti, viską bandoma nuslėpti).
2007.10.19. vaiko teisių inspektorė R. Valančienė atvykusi pas mus į namus, pagrobė mano dukrą Virgą Lukoševičiūtę, be jokios priežasties, kai motinos nebuvo namie. Taip pat ji bandė pagrobti mano sūnų Virgį Lukoševičiu 2006m. bet jai nepavyko. Aš kreipiausi i R. Šalašavičiūtę net 3 kartus, bet jokių paaiškinimų negavau. TAI KAM BUVO PAGROBTA MANO DUKRA ? TOKIEM PEDOFILAM KAIP USAS, AR FURMONAVIČIUS ? GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS ŠALAŠAVICIŪTĖS PAVADUOTOJA MONIKA URMONIENĖ, O GAL PATI MOTINA RIMA ANDROSOVA ? KURIOS BŪTŲ JĄ PARDAVĘ JEI NEBŪČIAU GRYŽĘS IŠ VOKIETIJOS, O GAL PATI ŠALAŠAVIČIŪTĖ NORI PAKOMENTUOTI ?
2007.11.06. ir 2008.02.05. aš kreipiausi į LRS Žmogaus teisių komitetą, ir įrodžiau, kad LRGP slepia nužudymus, ir nusikaltimus prieš vaikus. (bet tyrimai neatlikti).
Čia aprašyta labai maža dalis nusikaltimų, kurie organizuoti ALGIRDO KATKAUS, kad nuslėpti prokuroro BIRŠTONO, saugumiečio POCIŪNO nužudymus, ir 3 pasikėsinimus nužudyti mane. (GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS LRGP ?)
Kad nuslėpti visus šiuos nusikaltimus savivaldybė kreipėsi į teismą, kad atskirti vaikus nuo manes. (GAL PAKOMENTUO ŠIUOS FAKTUS TEISĖJA RENATA KASIMOVIENĖ ?)

TAI KIENO INTERESUS GINA R. ŠALAŠAVIČIŪTĖ, VAIKŲ AR IŠKRYPĖLIŲ KURIE ORGANIZUOJA NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ? AŠ PASIEKSIU, KAD TAVE TEISTŲ KAIP ŠIŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKĘ, ATSAKYSI UŽ MANO VAIKŲ AŠARAS.
VLADAS LUKOŠEVIČIUS. Rašykite, atsiūsiu medžiagą. Tel. 867704339. email: [email protected]

P.S.
R. ŠALAŠAVIČIŪTE TAU REIKIA BIJOTI NE D. KEDŽIO, NE MANĘS, TAU REIKIA BIJOTI VAIKŲ KURIE PATYRĖ NUOSKRIAUDAS, IŠ KURIŲ BUVO PASITYČIOTA. JEI TU BENT KIEK NUSIMANAI VAIKŲ PSICHOLOGIJA, TURĖTUM ŽINOTI, KAD VAIKAI IŠ VAIKNAMIŲ NEPAMIRŠTA NUOSKRIAUDŲ, JIE VISKĄ LAIKO SAVYJE, IR UŽTENKA MAŽIAUSIO POSTUMIO IR VISKAS IŠSILIEJA. O TAU ATEIS ATPILDO VALANDA. BET ŽINOK, KAD BAISIAUSIA NE BAUSMĖ , O JOS LAUKIMAS
   ATSAKYTI
alex 2009-10-11 16:45:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
man toks įspūdis, kad ne teisėsaugos viršūnėlėės pūva, o šaknelės: algas mažina, nebėr pinigų telefonams ir benzinui, už komunalines paslaugas - reikia šaltose patalpose dirbti. patiems pirktis tušinukus. truksta žmonių... va todėl ir vilkinamas darbas - nes mažai gaunantys žmonės neskuba atlikti savo pareigas.    ATSAKYTI
Dana 2009-10-07 14:34:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teisėsaugos krizę atskleidė ne tragedija Kaune, o kasdien atskleidžia dešimtys į įvairius tyrimus papuolusių asmenų, ieškančių teisybės.   ATSAKYTI
2009-10-07 13:10:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
visi žinojo kokia ta teisėsauga ir tik dabar atsibudo   ATSAKYTI
"teisingumas" Lietuvoje... 2009-10-07 12:42:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
...ar tai yra teisė be teisingumo, jei turi galiu, tai darai ka nori, ar dar yra kokia kitokia teise, kurios beveik Lietuvoje nebeliko, nes viska jau valdo "bakšišas" ir "draugu bureliai"..., reikia tvarkos ir tikros teisines valstybes...

P.S.
Pritariu komentarui:

birute 2009-10-07 12:32 (alfa.lt)
Pažiūrėkite visuose tinklalapiuose komentatorių nuomones, per TV balsavimo rezultatus ir suprasite , ar teisėsauga tik pirmadienį sugedo , ar supuvusi buvo , kai AMB postringavo:tegu viešbučio problemą tiria prokuratūra" .Tyrė ir alytas ,ir valdovus, ir kevišus, ir rubikonus, ir abonentus,ir žemgrobius, ir prichvatizatorius, gaudė uspaskichus ir petrikus, leido subujoti liutams ir lubiams....Ir kas iš to ? Viskas "VSIO ZAKONNO". Šis drąsaus žmogaus Drąsiaus mestas iššūkis teisėsaugai parodė , koks gilus puvinys tvinko 20 metų,pulinys apaugęs nešvarių žmonių priimtais nešvariais NUSIKALTIMŲ TERMINŲ PANAIKINIMO ĮSTATYMAIS .Ir čia ,mano nuomone, nei Valantino , nei Betingio galvų neužtenka.... Vien pažiūrėjus"Paskutinę instanciją" ,į nenubaustą ,o tik atleistą Pociaus arogantišką elgesį ,o tokių pocių priviso kaip miške šungrybių, ir vaikui aišku , kad norint išoperuoti ir išgydyti tą pulinį reikia pastatyti didelį kalėjimą. Antraip bus tas pats per tą patį ... Bet , kas imsis iniciatyvos? VILTIS –PREZIDENTĖ...
   ATSAKYTI
klpd 2009-10-07 12:24:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
PLASTIKINIU LANGU GAMYBA,MONTAVIMAS, APDAILA SAVASBIZNIS.LT   ATSAKYTI
kokia teisė yra Lietuvoje? 2009-10-07 12:20:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
...ar ta kuri yra teisė be teisingumo, jei turi galiu, tai darai ka nori, ar dar yra kokia kitokia teise, kurios beveik Lietuvoje nebeliko, nes viska jau valdo "bakšišas" ir "draugu bureliai"..., reikia tvarkos ir tikros teisines valstybes...   ATSAKYTI
A.Paulausko nuomone... 2009-10-07 11:01:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O! Yra ir tokia ?    ATSAKYTI
"sistema" nepasikeis tol... 2009-10-07 10:59:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
...kol Lietuvą valdys TSKP,LKP CK "nomenklatura" ir jos "brolija", o ju yra visur - teismuose, prokuraturoje,advokaturoje, policijoje,LRS'e, ministerijose...   ATSAKYTI
viktoras 2009-10-07 10:24:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Peokurorai yra dvasios ubagai ir todel jie pergyven dvasine krize.   ATSAKYTI
Narkolia Narkozy 2009-10-07 09:52:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Žinomam advokatui Kazimierui Motiekai derėtų žinoti, kad pradėjus ikiteisminį tyrimą operatyvinės priemonės netaikomos.   ATSAKYTI
2009-10-07 09:24:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
prokuratūra turi dirbti kitaip, kaip dirbo iki Kedžio   ATSAKYTI
koba 2009-10-07 08:53:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tam Kežiui paminkją reik pastatyt.   ATSAKYTI
b 2009-10-07 08:46:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Man Kurpuveso pasiulimas patinka.   ATSAKYTI
Vytautas 2009-10-07 07:27:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Netoleruotina,kai teisėsaugos klanas sukuria situaciją,kai pilietis,naudodamasis teisinemis priemonemis,negali tikėtis teisingumo,ir, tik peržengus slenkstį (visomis prasmėmis),sulaukia “demesio”,kai teisėsaugos pareigūnai stengisi nukrypti į šalį nuo keliamos problemos ir gina tik savo mundurą.
Kauno tragedija iškėlė labai biaurią problemą, kurią prokurorai ir kiti teisėsaugininkai stengiasi apeiti , tačiau aišku kaip dieną,kad ji buvo yra ir išlieka -tai, kad teisėsaugoje tarnauja ne vienas ir ne du įvairiausio plauko išsigimėliai, - tai alkoholikai, narkomanai, homoseksualistai ar dar kitokie sutvėrimai.Tai baisu, kai teisme ar prokuratūroje teisingumą " gina" kūno ir dvasios išsigimėliai.Esu įsitikinęs, kad būtina pastoviai medicininiškai tikrinti prokurorų, teisėjų ir tardytojų kūnišką ir dvasinę sveikatą.Tai reikia padaryti nedelsiant , pradedant nuo genprokuroro, jo pavaduotojų, teismų pirmininkų, ir t.t. Taip valstybė išvengtų tokių nelaimių kaip spalio 5 d.Kaune
Dabar pagrindinis "prokurorų" tikslas nuslėpti,kad FURMANAVIČIUS buvo alkoholikas ir homoseksualistas.
   ATSAKYTI
viktoras 2009-10-07 07:20:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Seimas tur priziuret teisesauga ir generalinio prokuroro darba.   ATSAKYTI

Top Video

Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Alkoholikės mama kreipėsi į politikus: maldauja dukrą gydyti priverstinai
REKLAMA
Klaipėdos universitetinė ligoninė (nuotr. stop kadras)
Lietuvoje – jau dešimta mirtis, siejama su koronavirusu. Šį kartą Covid-19 pasiglemžė klaipėdietės, buvusios gydytojos, gyvybę. Moters dukra TV3 žinioms pasakojo, kad ...
Koronavirusas plinta (nuotr. SCANPIX)
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiandien Lietuvoje patvirtinta vienuolikta mirtis nuo koronaviruso (COVID-19). Žmogus buvo gydomas Kauno klinikinėje ...
Ramunės gyvenimo Australijoje akimirkos (nuotr. asm. archyvo)
Australijoje daugiau kaip pusmetį studijavusiai 20-metei Ramunei Vilkoitytei buvo likę kiek daugiau kaip du mėnesiai iki išsvajotų atostogų po šią egzotišką šalį. Bet visus ...
Koronavirusas plinta (nuotr. SCANPIX)
Šveicarijoje užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičius šeštadienį perkopė 20 tūkstančių, o mirusiųjų nuo šios infekcijos skaičius viršijo 500.  Sveikatos apsaugos ministerija ...
Mobilus patikros punktai Vilniuje (fotodiena.lt nuotr.)
Nors koronavirusas ne tik šimtus tautiečių guldo į ligos patalą, bet ir toliau šienauja gyvybes, sveikatos apsaugos ministras užsimojo sumažinti tyrimų apimtis. Vilniuje ir ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų