Kelių policija dėmesį sutelkė į pėsčiuosius, vienas jų po reido atsidūrė areštinėje

Vilniaus kelių policija per reidus pradėjo daugiau dėmesio skirti pėsčiųjų pažeidimams. Penktadienį vakare policija nubaudė net 35-is pėsčiuosius.

L. Asanavičiūtės gatvėje vienas pėsčiasis net pasipriešino policijai. Pareigūnams teko panaudoti specialiąsias priemones. Pasprukti bandęs vyras atsidūrė areštinėje.

Pusamžis vyriškis ėjo degant raudonam šviesoforo signalui. Girtas vyras stabdomas policijos bandė pasprukti ir sulaikomas priešinosi. Vyriškis po aršaus pasipriešinimo surakintas antrankiais. Už reikalavimų nevykdymą ir pasipriešinimą jis išvežtas į areštinę.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naktinis reidas Vilniuje

Policijai naktį į šeštadienį įkliuvo vos vienas girtas vairuotojas.  Geležinio Vilko gatvėje buvo tikrinamas greitis, prie tunelio įkliuvo net 17 gerokai greitį viršijusių vairuotojų. Kai kuriems jų teks laikinai atsisveikinti su vairavimu, nes greitį viršijo daugiau kaip 50-čia km / val.

Čia pat prie tunelio policija tikrino, ar vairuotojai blaivūs – buvo stabdomi į J. Jasinskio gatvę nusukantys automobiliai.

„Škoda“ vairuotojas įpūtė 0,93 prom. Tai lengvas girtumas, baudžiamoji byla dar negresia, tačiau teks susimokėti maždaug 1 tūkst. eurų baudą, mažiausiai metams bus atimtas pažymėjimas.


Rašyti komentarą...
P
Pilietis
2020-11-07 10:50:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagaliau , pestieji,dviratininkai, riedutininkai man kelia siauba.Ne masinos jie saugosi, o as su masina ju sauguosi.Islekia , kaip raketos.O zmones eina, kaip briedziai. .. Aisku, viskas atsiremia i zmoniu kultura, kuri Lietuvoj yra daznai sverima.
Atsakyti
0

A
As
2020-11-14 12:04:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Darbar reikia elktis taip, pamatai musarus ir krenti an žemės guli, nes vistiek nuvers prie ja, kur a kas per įstatymai mes jau visai be teisių, vergais paversti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų